26.05.2023 12:30
žani, Koktejl

Hornú Dolnú zasiahla ďalšia smrť, dojemná FOTO po odchode Heribana († 43): Už sú spolu!

placeholder
Heriban a Kožka odišli do umeleckého neba nečakane.
Zdroj: instagram/danoheribanofficial

Diváci si ich postavy zamilovali a sú pre nich nenahraditeľní.

Domáce promi
26.05.2023 12:30
Hornú Dolnú zasiahla ďalšia smrť, dojemná FOTO po odchode Heribana († 43): Už sú spolu!

Diváci si ich postavy zamilovali a sú pre nich nenahraditeľní.

Fanúšikovia oplakávajú náhly skon vynikajúceho herca Dana Heribana († 43). V komediálnom seriálovom hite Horná Dolná stvárnil obľúbenú postavu Ďura Brmbalíka. Zahral si po boku Petra Sklára, Petry Polnišovej, Zuzany Kubovčíkovej Šebovej, Marty Sládečkovej, Petra Brajerčíka, Mareka Majeského, Sväťa Malachovského, Romana Pomajba, Michala Kubovčíka, Mateja Landla, Juraja Tabačeka a zosnulého Štefana Kožku († 66). "Nezabudnuteľné postavy z Hornej Dolnej sú už spolu," napísala televízia Markíza k spoločnej fotke Heribana a Kožku.

"Smrť Dana Heribana je šokom pre celú rodinu komediálneho seriálu Horná Dolná, ktorá sa za tie roky vytvorila medzi hercami a herečkami, produkčným tímom a všetkými fanúšikmi a fanúšičkami. Dano bol integrujúcou súčasťou úžasného hereckého štábu a jeho herecké výkony prispeli k obrovskému úspechu Hornej Dolnej, ktorá sa stala druhým najobľúbenejším seriálom v novodobej ére Slovenska. Rodine Hornej Dolnej a Markíze bude Dano nesmierne chýbať. Nech odpočíva v pokoji. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť," povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ TV Markíza.

Čo sa im stalo osudným?

Slovenský herec a hudobník mal podľa medializovaných informácií zomrieť vo svojom dome vo Svätom Jure. Herec mal mať zdravotné komplikácie, pre ktoré bola k nemu privolaná záchranka. Sťažovať sa mal na bolesti chrbta. Deň predtým mal byť dokonca s bolesťami v nemocnici. Privolaní záchranári mu nedokázali pomôcť. U herca došlo k zástave srdca. K možnej príčine smrti sa vyjadril aj lekár. Viac sa dočítate v samostatnom článku.

Herec a režisér Kožka zomrel 14. decembra 2020. Ochorel na koronavírus a celé Slovensko a Česko vtedy obletelo video, ktoré zverejnil na Facebooku krátko pred smrťou. Prosil v ňom Boha, aby ho sprevádzal z tohto sveta. Kožku našiel v jeho dome v maďarskej Rajke slovenský sused.

Vyhľadávanie
Sme na sociálnych
sieťach
ringier-icon
© 2010 - 2021
Ringier Slovakia Communities s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.