29. feb. 2024 o 18:30
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Fašiang po rozchode v spoločnosti známej herečky: Chytanie za ruky a... Milostný trojuholník? Všetko je inak!

placeholder
Marek Fašiang
Zdroj: Instagram/marekfasiang

Črtá sa nový vzťah?

Domáce promi
29. feb. 2024 o 18:30
Fašiang po rozchode v spoločnosti známej herečky: Chytanie za ruky a... Milostný trojuholník? Všetko je inak!

Črtá sa nový vzťah?

Herec a moderátor Marek Fašiang je od rozchodu s ex partnerkou Terezou Bizíkovou oficiálne sám. O Tereze sa už aj vynorili šumy, že má novú lásku, no zatiaľ nie je nič potvrdené. Opačný názor má Marek, ktorý na vzťah nemá čas, keďže je pracovne vyťažený.

Dvojica má aj dcérku Olíviu, ktorej sa snažia venovať všetok svoj čas a spoločne vychádzať. Herec sa objavuje v seriáli Dunaj, k vašim službám, ako aj v rodinnom seriáli Mama na prenájom, v ktorom hrá po boku herečky Kristíny Kanátovej. Obaja stvárňujú rozhádaných súrodencov, ktorí si k sebe po dlhom čase našli cestu. To, že dvojica spolu vychádza veľmi dobre, dokazujú najnovšie zábery, ktoré herečka zverejnila na Instagrame.

Na sociálnu sieť nahrala video s Marekom, na ktorom si užívali spoločné chvíľky na obede. Aby toho nebolo málo, nechýbali ani nežnôstky v podobe romantických dotykov. Vo videu sa mihne aj ďalší muž, ktorý takisto zapózuje do kamery a pripojí sa k naoko zaláskovanej dvojici. "Milostný trojuholník," napísal herec k vtipnému videu, z ktorého je jasné, že obaja majú čisto kamarátsky vzťah a žiaden nový celebritný párik momentálne nevzniká. Fotky dvojice hercov nájdete v galérii.