26. feb. 2024 o 10:00
jž, Koktejl

Marek Fašiang pridal romantickú FOTO s krásnou Slovenkou: Pozrite na tú nádheru!

placeholder
Herec Marek Fašiang zverejnil zákulisnú fotku z natáčania Dunaj, k vašim službám.
Zdroj: Instagram/marekfasiang

Vyzerá to čarovne.

Domáce promi
26. feb. 2024 o 10:00
Marek Fašiang pridal romantickú FOTO s krásnou Slovenkou: Pozrite na tú nádheru!

Vyzerá to čarovne.

Herec Marek Fašiang (38) zažíval posledné mesiace dosť turbulentné obdobie v osobnom živote. Jeho vzťah s Terezou Bízikovou (25), s ktorou má dcérku Olíviu (2) sa rozpadol. Dvojica sa však snaží kvôli dcérke spolu vychádzať. Marek je s ňou pravidelne a snaží sa jej venovať všetok svoj čas. Podľa jeho slov by si dcérka ani nemusela všimnúť, že sa rozišli, ak by nebývali inde.

Hoci sa objavili informácie, že Tereza vraj už má nového priateľa, Marek tvrdí, že na nový vzťah nemá teraz pomyslenie. „Vôbec a priznám sa, že mám tak extrémne veľa roboty, že som buď v práci alebo s malou, takže takéto veci ani neriešim. Priority sú teraz inde a jediná žena v mojom živote je teraz moja malá,“ povedal v decembri pre Plus sedem dní.

Na televíznych obrazovkách však Marek prežíva aj romantický vzťah. V januári oznámila televízia Markíza nové tváre obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám a jedným z nich bol aj Marek. "Ludwig Weiss (Marek Fašiang) – ambiciózny nemecký dôstojník. Atraktívny, inteligentný a ctižiadostivý; pod Walterovým patronátom sa čoraz úspešnejšie presadzuje v nemeckých kruhoch a má „našliapnuté“ na veľkú kariéru," predstavili Fašiangovu postavu na webe.

V seriáli stvárňuje milenca Helgy Klausovej, ktorú hrá herečka Jana Majeská (41). Na sociálnych sieťach sa Marek podelil o romantickú fotku z natáčania, ako sa ruka v ruke prechádzajú po tmavej uličke. Snímku nájdete v galérii.