21. nov. 2023 o 05:00
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Bekim vyvedený z miery: Z Česka mu poslali fotku bábätka s jeho menom! Chcela som ti dať vedieť...

placeholder
Bekim sa prihovoril fanúšikom.
Zdroj: Instagram/bekimko

Pochválil sa tým na sociálnej sieti.

Domáce promi
21. nov. 2023 o 05:00
Bekim vyvedený z miery: Z Česka mu poslali fotku bábätka s jeho menom! Chcela som ti dať vedieť...

Pochválil sa tým na sociálnej sieti.

Známy slovenský komik a moderátor Bekim Aziri sa pred pár dňami pochválil obrovskou novinkou, o ktorej prehovoril na Instagrame. Komik má totiž zástupy fanúšikov aj v Česku a jedna z fanúšičiek mu poslala fotku, ktorej nemohol uveriť a je viac než jasné, že túto spomienku si uchová v pamäti už navždy.

Bekim je známy tým, že napriek svojmu hendikepu srší optimizmom a dobrou náladou. A zrejme to je jedným z mnohých dôvodov, prečo je obľúbený nielen vo svojej domovine, ale aj u našich českých susedov. Ani vo sne mu však nenapadlo, že sa dočká obrovskej pocty, o ktorej ho informovala fanúšička prostredníctvom správy na sociálnej sieti. Jednému z párikov sa totiž narodilo bábätko, ktorému rodičia dali meno Bekim, čo znamená, že komik má menovca aj v Česku.

Bekim je okrem iného moderátorom Europy 2 a pred pár mesiacmi sa aj on stal otcom. Manželka Laura mu porodila dcérku, ktorej dali meno Elia. Obrovskú zmes emócií v ňom dozaista spustila už spomínaná správa od jednej z jeho fanúšičiek: "Ahoj, Bekim. V júni som ti písala, kedy oslavuješ sviatok a že práve takto chceme pomenovať nášho syna. Chcela som ti dať vedieť, že aj napriek tomu, že Bekim v kalendári nie je, neodradilo nás to a už pár dní máš v Česku menovca." Správu doplnila aj fotkou novorodenca.

Bekim bol z tejto správy celý bez seba a na Instagrame zverejnil screenshot danej konverzácie aj s fotkou ratolesti. "Toto si sem musím odložiť," napísal. Dojímavý záber nájdete v galérii.