27. máj. 2024 o 06:00
krsk, Koktejl

Kollárova priateľka Laura vytiahla tajomstvo z minulosti: Nečakané slová o Ďurovčíkovej manželke!

placeholder
Vizváryová a Ďurovčíková boli spolužiačky.
Zdroj: Instagram/_leyla_lv_, Marek Orihel

To, že sa poznajú, vedel málokto.

Domáce promi
27. máj. 2024 o 06:00
Kollárova priateľka Laura vytiahla tajomstvo z minulosti: Nečakané slová o Ďurovčíkovej manželke!

To, že sa poznajú, vedel málokto.

Podnikateľka a influencerka Laura Vizváryová nedávno zavítala do podcastovej relácie webu Koktejl.sk - Off Record s hudobníčkou Teri Čikoš. Známa Slovenka, ktorá podniká v oblasti módy a je partnerkou bývalého šéfa NR SR Borisa Kollára, pochádza z rodiny plnej umelcov. Skoro každý jej člen sa venuje profesionálne hudbe.

Laura má staršieho syna Peťka z predošlého vzťahu a mladšieho Abnerka, ktorý sa vlani v júli narodil jej a Kollárovi.

Málokto vie, že temperamentná kráska študovala najskôr operu v Rakúsku. Rozhodla sa však zmeniť svoje zameranie a na Slovensku prešla cez prijímacie skúšky na konzervatórium. Laura sa na konzervatóriu dostala k štúdiu herectva a jej spolužiačkou bola Barbora Ďurovčíková. Muzikálová herečka je vydatá za režiséra a choreografa Janka Ďurovčíka, s ktorým má syna Janka. Aké majú po rokoch vzťahy?

"Áno, s ňou som doteraz v kontakte. S ňou som tak najčastejšie v kontakte. Tým, že je tiež mama ako ja. Musím povedať, že je to jedna úžasná žena, ona bola veľmi talentovaná už aj na škole, bola úžasná tanečnica, herečka, výborne aj spieva," prezradila v podcaste Off Record o známej Slovenke.

Celý rozhovor s Laurou nájdete na Koktejl.sk v utorok o 18:30!