26. máj. 2024 o 04:30
krsk, TASR, Koktejl

Boris Kollár na ten dôležitý deň nezabudol: Silné slová o jeho rodine!

placeholder
Politik Boris Kollár.
Zdroj: Instagram/kollarboris

Slovenský multiotecko sa občas musí poriadne obracať.

Domáce promi
26. máj. 2024 o 04:30
Boris Kollár na ten dôležitý deň nezabudol: Silné slová o jeho rodine!

Slovenský multiotecko sa občas musí poriadne obracať.

Podnikateľ a bývalý predseda NR SR Boris Kollár (58) má množstvo bývalých partneriek a ešte viac potomkov. Napriek prívlastku multiotecko sa snaží o svoje deti primerane starať a venovať im čas a pozornosť.

Sviatky ako Medzinárodný deň žien, Deň matiek či Medzinárodný deň detí mu však dajú poriadne zabrať. Oslavuje ich ale všetky. Rovnako aj Medzinárodný deň rodiny, ktorý si pripomenul v týchto dňoch fotkami s mamou a deťmi na svojom Facebooku. Nájdete ich v galérii pod článkom.

"MEDZINÁRODNÝ DEŇ RODINY. Keď sa povie slovo rodina, každý z nás si hneď pomyslí na tú svoju. Každá je iná, výnimočná, no pre každého z nás veľmi dôležitá. Je zdrojom lásky, bezpečia, opory a porozumenia. Rovnako ako pre vás, tak aj pre mňa je moja mamina a deti na prvom mieste, trávim s nimi každú voľnú chvíľu a venujem im všetku lásku," napísal šéf poslaneckého klubu Sme rodina na sociálnej sieti.

Kollár z politiky po neúspechu vo voľbách neodišiel. Hnutie Sme rodina si ho opätovne zvolilo za predsedu. Rozhodli o tom jednohlasne delegáti na sneme. Okrem toho si hnutie opakovane volilo za podpredsedníčku Petru Krištúfkovú, novým podpredsedom sa stal generálny manažér hnutia Marián Labanič.

"Teší ma prejavená dôvera všetkých hlasujúcich, veľmi si to vážim. Cítim vďaku, ale aj zodpovednosť, a to nie len voči nim, ale aj voči našim priaznivcom a voličom. Dôvera, ktorú mi prejavili, ma povzbudila v tom, aby som aj naďalej pokračoval v politike," uviedol Kollár. Naďalej chce byť aktívny a pripravovať sa s hnutím do nadchádzajúcich parlamentných volieb.

Hnutie sa chce podľa jeho slov aj do budúcna venovať témam, ako pomoc rodinám, dôchodcom, potravinová sebestačnosť, ale aj novým témam pre budúcnosť krajiny.