26. máj. 2024 o 18:00
krsk, Koktejl

Kollárov syn Alexander Ján opäť roztápa srdcia: TOTO venoval mame Balúchovej!

placeholder
Balúchová má s Kollárom syna.
Zdroj: Instagram/kollarboris, barborabaluchovaofficial

Syn známeho multiotecka neustále prekvapuje.

Domáce promi
26. máj. 2024 o 18:00
Kollárov syn Alexander Ján opäť roztápa srdcia: TOTO venoval mame Balúchovej!

Syn známeho multiotecka neustále prekvapuje.

Speváčka a bývalá superstaristka Barbora Balúchová (36) miluje svojho jediného synčeka Alexandra Jána (7) najviac na svete. Láska a pozornosť, ktorú chlapec dostáva, sa milujúcej mame vracia späť. Balúchová má synčeka s podnikateľom a šéfom Sme rodina Borisom Kollárom (58).

Dvojica nie je v ľúbostnom zväzku, no malý uňho trávi čas a stretáva sa aj s ďalšími súrodencami. Začiatkom roka oslávil 7. narodeniny a na jeho oslave bola veľká časť Borisových detí i babička. Mama Barbora je na neho právom hrdá. Svoje dobré srdiečko jej ukazuje na dennej báze. Najnovšie ju dojalo venovanie zo školy.

"Mama je milovaná. Mám rád mamu! Je mama dobrá. Mám najlepšiu mamu. Mama, Alex," píše sa na kresbe od syna Balúchovej, ktorý znázornil ich dvoch v srdci.

Boris Kollár nedávno prijal pozvanie do podcastu Off Record na portáli Koktejl.sk. Hudobníčke a moderátorke Teri Čikoš porozprával o deťoch a nechýbal ani odkaz mamičkám.

"Chcem poďakovať všetkým mamám na Slovensku aj na celom svete, ale hlavne tým mojim. Až teraz chápem, že to nemáte ľahké. Ja to mám niekoľko týždňov doma a nestačím sa čudovať, čo dokážu tie deti. A ten bordel!" povedal pobavene v období, kedy uňho prespávalo viacero detí.