23. máj. 2024 o 14:30
žani, Koktejl

Je koniec, Kristína Tormová s manželom si priznali pravdu: Už to nedávame

Nejde im karta.

Domáce promi
23. máj. 2024 o 14:30
Je koniec, Kristína Tormová s manželom si priznali pravdu: Už to nedávame

Nejde im karta.

Herečka, spisovateľka a podnikateľka Kristína Tormová (41) musela minulý rok ukončiť svoj biznis pod značkou Koláčová. Náhly koniec podnikania prišiel po dlhých 14 rokoch. Pre umelkyňu a jej manžela Petra to bolo nesmierne ťažké rozhodovanie. Kristína oznámila fanúšikom správu so slzami v očiach.

O takmer rok neskôr sa scenár zopakoval. Manželia končia s ďalším podnikaním, ktoré spustili v 2017. "My už nebudeme mať my.sa.mame Takto nad psími miskami rezignovane vyhlasujeme, že končíme s našou výrobou krytov, ochranou pred rozdrbkanými telefómi. Ja viem, že ste ich mnohí milovali, ale takto to je," začala Kristína.

Dodala, že robili, čo mohli. " V jednom momente sme si (neradi) priznali, že to už nedávame. Je nám cťou a krásnom, že sme šírili slovenský dizajn, robili dni krajšími, že sme chránili vaše mobily pri pádoch, ale každý príbeh má koniec a toto je ten náš," priznala úprimne.

Kristína sa dokázala nad situáciu povzniesť a v zverejnenom videu o nej aj žartovala. "Hlásime sa s ďalším podnikateľským neúspechom. V podstate za posledný rok, do čohokoľvek sa pustíme, tak to sa nám nepodarí," zhodnotila. "Čo bude budúci rok?" doplnil ju manžel so smiechom. Peter ďalej priznal, že s Kristínou na to už nemajú energiu. Poslednou bodkou je rozpredanie skladových zásob, s ktorým už začali.