26. jún. 2024 o 18:00
Miloš Audi, Koktejl

Myslíte, že máte vysoké IQ? Otestujte sa! Dokážete na FOTO nájsť dokonale zamaskovanú postavu?

placeholder
Dokážete v nej nájsť dokonale zamaskovanú postavu?
Zdroj: Reprofoto/TikTok/@philipmaiyo

Vyskúšajte sa!

Zábava
26. jún. 2024 o 18:00
Myslíte, že máte vysoké IQ? Otestujte sa! Dokážete na FOTO nájsť dokonale zamaskovanú postavu?

Vyskúšajte sa!

Optické ilúzie a rôzne vizuálne hádanky sa zaraďujú medzi hlavolamy, ktoré sú niekedy veľmi ťažké na vyriešenie. Ako informoval portál The Jerusalem Post, podobný obrázok sa nedávno objavil aj na TikToku, pričom mnohí používatelia mali problém nájsť správnu odpoveď. Patríte medzi ľudí s bystrým zrakom a vynikajúcim logickým myslením?

Skryté riešenie hlavolamu

Nezvyčajný obrázok uverejnil profil s názvom @philipmaiyo, ktorý má na svojom profile niekoľko podobných hlavolamov. Vo svojom videu ukázal maľované dielo, ktoré zaujalo mnohých používateľov na TikToku. Cieľom tejto optickej ilúzie totiž bolo nájsť skrytý objekt, ktorý je v obrázku zamaskovaný.

Samotné dielo ukazuje ženu v bielych šatách a klobúku, ktorá sedí na okraji jazera. Na pozadí obrázku môžete vidieť aj množstvo kríkov, stromov a jednu bielu labuť, ktorá pláva vo vode a sleduje sediacu ženu. Autor videa však podotkol, že v tomto hlavolame sa ukrýva zamaskovaná tvár muža, pričom úlohou je nájsť ju. Ukázalo sa však, že mnohí používatelia mali s vyriešením hádanky veľký problém.

Podarilo sa vám nájsť v obrázku skrytú postavu? Ak nie, ponúkame vám pomoc pri hľadaní riešenia. Ak chcete odhaliť správnu odpoveď, je dôležité, aby ste sa na hlavolam pred sebou nepozerali zblízka, pretože tak ťažšie nájdete všetky detaily. Neskôr sa musíte zamerať na pravú ruku ženy, ktorá tvorí nos mužskej tváre, jej vlasy vytvárajúce oko a múr lemujúci čelo. Vďaka tomu sa vám celá hlava objaví priamo pred očami.