19. sep. 2023 o 12:00
žani, Koktejl

Zhrozená Nela Pocisková na spoločnej FOTO s Tůmom: Je naozaj odporný!

placeholder
Filip Tůma a Nela Pocisková.
Zdroj: Instagram/filip_tumaa

Jej výraz tváre hovorí za všetko.

Domáce promi
19. sep. 2023 o 12:00
Zhrozená Nela Pocisková na spoločnej FOTO s Tůmom: Je naozaj odporný!

Jej výraz tváre hovorí za všetko.

Diváci hltajú už tretiu sériu dobového seriálu Dunaj, k vašim službám. Príbehy hrdinov a výber hercov si nevedia vynachváliť. Na pľaci sa stretli obľúbené aj nové tváre, ktoré svoje postavy stvárajú bravúrne. Silné emócie vyvoláva riaditeľ obchodného domu Anton Holubec, ktorého hrá Filip Tůma.

Fanúšikovia seriálu ho nemôžu vystáť a na sociálnej sieti ho častujú kritikou. "Ten Holubec ma neskutočne vytáča. A taký sympatický herec ho hrá. Až mi je to ľúto, že ten Holubec mu zmazal všetky sympatie. V seriáli samozrejme," napísala jedna diváčka. " Hrá to dokonale. V skutočnosti je to krásny, sympatický muž, ale ako Holubec je škaredý, slizký had," pridala sa ďalšia.

"To, že ma diváci nenávidia, je v podstate asi pozitívne, lebo keby som bol človek, asi Holubca tiež nemám veľmi rád, lebo tam nie je dôvod, prečo ho mať rád. Ľudia vždy dodávajú, samozrejme, že vy ste taký odporný, fuj, ja vás nemám rád, ale dobre to hráte. Považujem to za ocenenie a budem sa snažiť zostať taký, aký som. V seriáli, samozrejme," zhodnotil Filip pre markiza.sk.

Najnovšiu zhrozenú reakciu pridala jeho partnerka Nela Pocisková. Jej výraz tváre hovorí za všetko. "Tak už som ho stretla, je naozaj odporný aj naživo," napísala k ich spoločnej fotke herečka a speváčka. "Tak ja už neviem, kde robím chybu," dodal Filip. Foto nájdete v galérii.