17. sep. 2023 o 12:00
žani, Koktejl

Kolárovský prezradil o Nízlovej niečo, čo by ste nečakali: Takáto je v súkromí!

placeholder
Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský majú spolu dcérku.
Zdroj: instagram/veronikatwiins, instagram/matuskolarovsky

Rozrozprával sa o Veronike aj ich dcérke.

Domáce promi
17. sep. 2023 o 12:00
Kolárovský prezradil o Nízlovej niečo, čo by ste nečakali: Takáto je v súkromí!

Rozrozprával sa o Veronike aj ich dcérke.

Veronika Nízlová (37) a Matúš Kolárovský (22) sú poriadne netradičná rodičovská dvojica. I keď nikdy oficiálne netvorili pár, majú spolu dcérku Neu. Umelci majú ukážkový vzťah a v lete si užili aj spoločnú dovolenku. Spevák, herec a model pre Nový Čas dokonca prezradil niečo viac o mame svojej dcérky.

Rodinnú dovolenku pri mori absolvovali ešte v júni. Spolu s Neou oddychovali v Turecku. Dvojica si rozumie viac než dobre, o čom svedčia aj Matúšove slová. Na ich spoločnom výlete bol v úlohe otca, no zároveň si ju užil. "To sa nevylučuje. Hlavne nie, keď mama tvojho dieťaťa je Veronika Nízlová. S ňou je naozaj sranda, a to by človek nečakal, ako veľmi," porozprával otvorene a dodal, že Nea je živé striebro.

"Ona je podľa mňa múdrejšia ako ja, čiže ona vychováva mňa," zhodnotil mladý otecko. V dievčatku sa obaja rodičia vidia. "Má presne takú povahu, že podľa mňa je to taký krásny, zlatý stred. Zobrala si z nás dvoch to najlepšie, čo je vďaka pánu Bohu, lebo máme aj tie zlé stránky," porozprával s tým, že Nea je asi to najkrajšie zrkadlo, aké doteraz mal.

Najnovšia fotka dievčatka spôsobila poprask. Ľudia sa nad jej záberom nielen roztápali, ale pridali aj komentáre, na koho sa podobá. "Tá je prekrásna, celá ty, Vebi," napísala k fotke fanúšička. "No ja v nej už vidím teba, Veri," odkázala ďalšia. Našli sa aj takí, ktorí si myslia, že Nea sa viac podobá na Matúša a nie na Veroniku. Čo poviete, komu akoby z oka vypadla? Fotky si môžete pozrieť v galérii.

Module ITT: anketa