23. sep. 2023 o 15:00
žani, Koktejl

Diana Mórová to povedala na plné ústa: Prečo si nemôžem nájsť chlapa!

placeholder
Diana Morová
Zdroj: Profimedia

V práci sa jej darí, no v otázke lásky také šťastie nemá.

Domáce promi
23. sep. 2023 o 15:00
Diana Mórová to povedala na plné ústa: Prečo si nemôžem nájsť chlapa!

V práci sa jej darí, no v otázke lásky také šťastie nemá.

Obľúbená herečka Diana Mórová (53) je mamou 17-ročného syna Quida, ktorého porodila moderátorovi a hercovi Jurajovi Mokrému (46). Vzťah im definitívne stroskotal už v roku 2009 a porotkyňa šou Česko Slovensko má talent odvtedy oficiálneho partnera nemala. Pre Život priznala, že závidí ženám, ktoré majú po svojom boku muža.

Podľa jej názoru musí byť sama akčnejšia. "Vidím to... Ženy, keď sú šťastné – ja im to závidím, ale v dobrom –, keď majú partnera, sú také pokojnejšie, môžu polovicu vecí vypustiť, lebo muž to urobí, ale ja nemôžem. Ja robím všetko sama," povedala na plné ústa.

Dodala aj niečo, o čom ženy v jej okolí mlčia. "Ženy, ktoré majú môj vek a sú slobodné, si nemôžu nájsť chlapa. Oslovia ich možno v zahraničí alebo ich oslovia, lebo nie sú známe. Ale to je asi môj údel, že mňa jednoducho neoslovia. Samozrejme, existujú úžasní päťdesiatnici, ale všetci sú zadaní. To je to. V našom veku je málo slobodných ľudí. Je to ojedinelé," objasnila.

Slobodní chlapi to majú podľa jej názoru jednoduchšie. "Muž si ľahšie nájde mladšiu, ale keď si žena nájde mladšieho, už sa na ňu ukazuje," doplnila s tým, že aj ona by mohla mať mladšieho. Jedným dychom však dodala, že nevie, koľko by jej to vydržalo. Dnes by s mladším mužom išla už len na kávu.

Slovákom v tomto smere chýba priebojnosť, dravosť, drzosť. "Ako keď idete do Španielska alebo aj Gréci to majú, Taliani to majú. Našim to trošku chýba, ale nemyslím to v zlom," vysvetlila Diana. I keď aktuálne nerandí, stále verí v lásku. "Stretávam sa s kamarátmi, chodíme na víno, ale vyslovene že by som s niekým išla na rande, to naozaj nie," priznala.