17. sep. 2023 o 16:00
krsk, Koktejl

Diana Mórová prehovorila o expartnerovi Mokrom: Takýto má vzťah s otcom svojho syna!

placeholder
Expartneri Juraj Mokrý a Diana Mórová.
Zdroj: TASR - Martin Baumann

Obľúbená herečka porozprávala o svojom súkromí.

Domáce promi
17. sep. 2023 o 16:00
Diana Mórová prehovorila o expartnerovi Mokrom: Takýto má vzťah s otcom svojho syna!

Obľúbená herečka porozprávala o svojom súkromí.

Diana Mórová (53) je jednou z najobsadzovanejších slovenských herečiek, okrem toho pôsobí ako dlhoročná porotkyňa v jojkárskej šou Česko Slovensko má talent. S moderátorom a hercom Jurajom Mokrým (46) má syna Quida. V rozhovore pre Nový Čas o ňom prezradila viac.

"Má 17 rokov a je to taký parťák, práve som to hovorila, že s takýmito deťmi, ktoré majú taký vek, treba byť častejšie, rozprávať sa. Pozerať, čo pozerajú, s kým sa rozprávajú, kam chodia, lebo treba ich tak správne nasmerovať, aby náhodou nevyšli z koľají niekde inde. Aby ten život mali šťastný. Ale do ničoho ho nenútim, napríklad športy si on sám vybral, čiže ja som vlastne mama, ktorá podporuje to, čo si to dieťa samo vyberie," vysvetlila.

Mórová nie je z tých rodičov, ktorí si napĺňajú nedosiahnuté ambície skrz dieťa. Vždy mu nechá na výber, ale syn ku koncu dá na jej názor.

Umelecký smer ho po rodičoch ho tiež zatiaľ neláka. Diana priznala, že je v kontakte aj s bývalým partnerom Jurajom Mokrým, ktorý nedávno predstavil novú divadelnú hru. Aké sú ich vzťahy a stretávajú sa? "Áno, lebo máme dieťa spolu, takže sa stretávame, ale v rámci dieťaťa," uzavrela pre Nový Čas Mórová.