Domáce promi
photo Foto
video Video
22. sep. 2023 o 09:15
žani, Koktejl

Sklenaříková po dlhšej dobe ukázala dcérku: To je neskutočné! Nina je rovnako krásna ako...

placeholder
Topmodelka Adriana Ohanian Sklenaříková
Zdroj: Instagram/ adrianakarembeusklenarikova

Je z nej slečna.

Domáce promi
22. sep. 2023 o 09:15
Sklenaříková po dlhšej dobe ukázala dcérku: To je neskutočné! Nina je rovnako krásna ako...

Je z nej slečna.

Uplynulo už viac ako päť rokov odo dňa, kedy sa zo slovenskej topmodelky Adriany Ohanian Sklenaříkovej (52) stala mamina. Dcérku Ninu porodila marockému manželovi Aramovi Ohanianovi. Od najkrajšieho dňa ich života sa veľa zmenilo. Z drobného bábätka je už veľká slečna a manželstvo dvojice sa rozpadlo.

Šokujúcu správu o rozchode oznámila kráska krátko po Vianociach. "So zovretým srdcom píšem tieto riadky. Bolo to 12 nádherných rokov, ktoré sme spolu prežili. Tešila som sa v každej chvíli nášho vzťahu. Nikdy som sa nesmiala viac ako pri tebe. Náš príbeh bol nádherný a tak veľmi som ho milovala. Napriek tomu sme sa obaja rozhodli ísť každý svojou vlastnou cestou. Láska nikdy nezhasne! Dal si mi najkrajší poklad - našu Ninu," znelo vyznanie modelky na sociálnej sieti.

Sklenaříková a Ohanian spečatili svoj dlhoročný vzťah v 2014. Pre jednu z našich najznámejších topmodeliek s nekonečne dlhými nohami to bolo druhé manželstvo. V decembri 1998 sa totiž vydala za francúzskeho futbalistu Christiana Karembeua (51), pár však nemal spolu deti.

Napriek rozpadu manželstva dvojicu aj naďalej spája ich hnedovlasá princeznička. Adriana nezverejňuje jej fotky často, no keď to spraví, fanúšikovia sa roztápajú. Rozkošné dievčatko si ich vždy získa. Inak to nebolo ani tentokrát. Topmodelka sa ukázala s dcérkou a všetci sa zhodli, že Nina je rovnako krásna ako jej mamina. Prekvapilo ich tiež, ako už vyrástla.

Jeden fanúšik však odkázal blondínke, aby dievčatko aj naďalej skrývala. "Prosím, drž svoju dcéru mimo sociálnych sietí ako predtým. Bude to pre ňu oveľa lepšie, prečo vždy vystavovať svoje deti," napísal. Niektorí s ním súhlasili, no ako vždy sa našli aj ľudia, ktorí ho hneď skritizovali za to, že sa do modelky stará.

Otec dievčatka nie je taký opatrný a Ninu ukazuje na Instagrame častejšie ako Sklenaříková. "To, že si mojou dcérou, dalo môjmu životu veľký zmysel. Prinášaš mi toľko radosti a šťastia, moje srdce je plné lásky. Milujem ťa, Nina moja," rozcítil sa nedávno Aram pri fotke dcérky. Ako vyzerá ich malá slečna, si môžete pozrieť aj vy, vo videu vyššie alebo fotogalérii.