21. sep. 2023 o 10:38
Katarína Knochová, Koktejl

Zdena Studenková a Braňo Kostka 30 rokov po ich osudovom stretnutí oznámili veľkú vec: Veľmi sa teším!

placeholder
Zdena Studenková a Braňo Kostka.
Zdroj: Maroš Bednár

Sú jedným z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu.

Celebrity
21. sep. 2023 o 10:38
Zdena Studenková a Braňo Kostka 30 rokov po ich osudovom stretnutí oznámili veľkú vec: Veľmi sa teším!

Sú jedným z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu.

V pezinskom zámku Šimák sa uskutočnil koncert kapely Fragile s ich veľkolepou Queen show. V netradičných aranžmánoch predstavili nesmrteľné hity legendárnej kapely Queen. Na koncerte nemohla chýbať ani herečka Zdenka Studenková, partnerka zakladateľa kapely Fragile a dirigenta Braňa Kostku.

„Mne sa vždy páči každý koncert, ktorý má Branko, ale špeciálne tento mám rada preto, lebo je veľkolepý, pretože na začiatku na premiére spievali všetci Brankoví speváci, mali možnosť sa uplatniť všetci. Má to obrovskú energiu a je to jednoducho jedna z najlepších vecí, aké sa tu podľa mňa produkujú," priznala s hrdosťou.

Fragile sa na zámok Šimák ešte vrátia v rámci ich vianočných koncertov. „Sme veľmi radi, že tie vianočné koncerty, tak ako sme tu dnes uzavreli tú letnú koncertnú sezónu na Šimák zámku, tak aj tú vianočnú bohatú koncertnú sezónu tu na Šimák zámku aj u nás vo Fragile budeme uzatvárať tu. Dokonca sme si vyhradili 2 dni na koncerty, lebo už teraz máme prvý skoro vypredaný a to ani október nezačal, takže sa na to veľmi tešíme, lebo tieto priestory sú nesmierne kultúrne. A dokonca tu bude účinkovať aj Zdenka, presne v tejto sále, s veľmi príjemným, úžasným predstavením, ktoré by som nazval takým jej hereckým koncertom, takou jej one woman show, a je to predstavenie Shirley Valentin," prezradil Braňo.

Toto prestavenie bolo odpremiérované v bratislavskom štúdiu L+S, režisérom je Michal Vajdička. „V Čechách je iná tradícia, v Čechách sú ľudia zvyknutí na to, že existujú predstavenia, ktoré sú pre jedného herca. Tu je to tak trošičku povedala by som, neviem či ešte neznámy žáner, alebo taký, že ľudia nemajú k tomu príliš dôveru, ale mám skúsenosť, že kedykoľvek a kdekoľvek to hrám, tak to má ohromnú odozvu. A ja sa z toho predstavenia veľmi teším, že ho môžem hrať,“ dodala Zdenka.

Braňo nám prezradil aj malú zaujímavosť, ako spojila jeho a Zdenku práca, ale viac už v našom videu vyššie.