08. júl. 2024 o 13:00
žani, Koktejl

Nízlová priznala trápenie, potrebuje pomoc lekára: Do rána som nevedela dýchať

placeholder
Daniele dáva zabrať alergia.
Zdroj: instagram/danielatwiins

Dalo jej to zabrať.

Domáce promi
08. júl. 2024 o 13:00
Nízlová priznala trápenie, potrebuje pomoc lekára: Do rána som nevedela dýchať

Dalo jej to zabrať.

Najznámejšie slovenské dvojičky Veronika a Daniela Nízlové (38) sa na sociálnych sieťach delia so sledovateľmi o najrôznejšie detaily zo svojich životov. Ukazujú bežné dni s ich dcérkami, rodičmi a Matúšom Kolárovským. Nemajú problém ani sa zveriť s problémami, ktoré ich trápia.

Daniela sa najnovšie posťažovala, že víkendovú noc pretrpela. "Včera v parku lietalo toľko peľu a prachu, že do rána som nevedela dýchať. Nos spuchnutý a na prieduškách balvan. Asi je čas ísť na alergiológiu," zhodnotila speváčka z dua Twiins. Nedeľu napriek tomu nepreležala v posteli, postavila sa k žehleniu a navarila aj maďarský guláš.

Zdravotné problémy už dlhšie rieši aj jej sestra. Veronika bojuje s ekzémom, ktorý sa jej spustil pred cca 3 rokmi, a taktiež intoleranciami. V marci opísala, aké mala náročné obdobie.

"Deň 3 bol najhorší. Celý som ho v neskutočných bolestiach preplakala, pôrod bol pohoda oproti tomuto. Dokonca ani nevychádzam von. Rozmýšľam, či vám niekedy sem pridám fotky, v akom stave som bola, ale je to pre silné žalúdky. Ale všetko je na dobrej ceste a teším sa, keď už budem konečne fit," napísala v čase, keď už podstupovala homeopatickú liečbu.

Ekzém jej robil zo života peklo. "Napr. dnes sa cítim tak, ako keby som bola týždeň na Sahare bez SPF a obliekla si šaty z roztriešteného skla, alebo keď si idem ľahnúť, je to ako keby som si ľahla spálená na sklenú vatu a to mám na sebe ľahký saténový župan, to je jedine, čo na sebe znesiem," zverila sa.