02. júl. 2024 o 07:30
krsk, TASR, Koktejl

Lobotku ospevujú v zahraničí, prekvapivé tvrdenie o ex Nízlovej: Aha, čo vytiahli na Twiinsku!

placeholder
Twiinska Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka majú spolu dcéru.
Zdroj: instagram/danielatwiins

Celé sa to zamotalo!

Domáce promi
02. júl. 2024 o 07:30
Lobotku ospevujú v zahraničí, prekvapivé tvrdenie o ex Nízlovej: Aha, čo vytiahli na Twiinsku!

Celé sa to zamotalo!

Slováci v zápase na EURO 2024 v nedeľu síce prehrali s favorizovaným Anglickom 1:2 po predĺžení, no jednu hviezdu zápasu si všímali britské médiá už skôr. Denník Daily Star Stanislavovi Lobotkovi (29) v deň zápasu venoval článok s titulkom 'Slovenský nebezpečný muž je najväčším národným transferom, kedysi sa oženil s krásnou dvojičkou z Eurovízie'. Expartnerku Danielu Nízlovú (38) tak prekvapivo označili za jeho manželku!

"Hviezda Neapola sa vďaka manželstvu s bývalou účastníčkou Eurovízie dočkala triumfu aj mimo ihriska. Stanislav Lobotka si užíva vzrušujúci život na ihrisku aj mimo neho - čiastočne aj vďaka manželstvu s bývalou hviezdou Eurovízie," píše Daily Star a fanúšikovia sa nestačia čudovať. Fotku článku, ale bez komentára, zdieľala aj samotná Daniela. Nájdete ju v galérii pod článkom.

"Oženil sa s o deväť rokov staršou Danielou Nízlovou, ktorá spolu so svojou sestrou reprezentovala Slovensko na pesničkovej súťaži Eurovízia v roku 2011 pod názvom TWIINS. Pár, ktorý má dieťa, sa teraz rozišiel," prekvapuje ďalej denník. Realita je však trošku iná.

Lobotka a Nízlová tvorili pár od roku 2019 a o pár mesiacov neskôr oznámili, že čakajú dieťa. Ich dcérka Linda sa narodila v januári 2020 a rodina sa spoločne odsťahovala do Neapola. Vzťah speváčky a športovca však po dvoch rokoch krachol. Dnes sa snažia udržiavať dobré vzťahy a vychovávať dcérku spoločne - aj napriek pôsobeniu Lobotku v zahraničí.

Futbalista roka

Stanislav Lobotka získal tento rok po prvý raz v kariére trofej pre najlepšieho futbalistu roka. Vďačí za to najmä výbornej sezóne na klubovej úrovni, ale k triumfu v tradičnej ankete ho posunuli aj skvelé reprezentačné výkony.

Dvadsaťdeväťročný stredopoliar slovenský reprezentant sa v roku 2023 tešil z titulu v talianskej lige s SSC Neapol. Je štvrtý Slovák v ére samostatnosti, ktorý sa tešil z triumfu v niektorej z piatich elitných európskych líg (Anglicko, Španielsko, Taliansko, Nemecko, Francúzsko).

S reprezentáciou sa tešil z postupu na ME, ale uplynulé obdobie mu prinieslo aj nepríjemné momenty. V septembri mu zomrel otec. "Rok 2023 bol zvláštny. Prvý polrok bol veľmi dobrý, v tom druhom nebolo všetko ideálne a mám zmiešané pocity," vyjadril sa nedávno.