21. jún. 2024 o 13:00
žani, Koktejl

Nízlovej dcérku už prepustili z nemocnice: Odkaz zdravotníčkam odhaľuje, akú dostala starostlivosť

placeholder
Daniele sa vrátil úsmev na tvár.
Zdroj: instagram/danielatwiins

Vydýchla si.

Domáce promi
21. jún. 2024 o 13:00
Nízlovej dcérku už prepustili z nemocnice: Odkaz zdravotníčkam odhaľuje, akú dostala starostlivosť

Vydýchla si.

Speváčka z dua Twiins Daniela Nízlová si pôvodne myslela, že jej dcérka Linda má len bežnú virózu. Jej zdravotný stav sa však začal zhoršovať a tak sa obrátila cez Instagram na mamičky a nechala si poradiť, ako dievčatku uľaviť. Vyzeralo to, že už je lepšie, avšak situácia nabrala nečakaný spád. Dcérka futbalistu Stanislava Lobotku napokon skončila v levickej nemocnici.

V utorok večer dali Linduška rovno na infúziu a nechali si ju aj v nemocnici. "Tak sme hospitalizované. Modlím sa, nech to prejde a ďakujem za super starostlivosť," odkázala na Instagrame Daniela. Celebritnej mamičke s dcérkou spestrila pobyt na diaľku dcéra Veroniky Nízlovej Nea, ktorá im s jej pomocou volala na dobrú noc.

Liečba napokon zabrala, v stredu už Nízlová zverejnila príspevok, v ktorom bolo vidieť, že Linda odpočíva. "Uspávam. Klopem, už je lepšie," vydýchla si speváčka. A prišli aj prvé úsmevy a huncútstva, keď sa neskôr už Linda pohrala v nemocničnej izbe.

Daniele padol kameň zo srdca a mohla si vydýchnuť. "Už mám úsmev na tvári. Ďakujem pani doktorkám a sestričkám za skvelú starostlivosť," odkázala nemocničnému personálu cez sociálnu sieť. Rovnako vďačná bola aj sledovateľom zo sociálnych sietí, ktorí s malou súcitili. "Ste úžasní, koľkí z vás na nás myslíte. Ďakujeme za všetky krásne správy, keď sa spojí toľká dobrá energia, tak to ozaj funguje. Linduš je už v poriadku. Posiela vám objatie," napísala šťastná speváčka. Vo štvrtok už bola s dcérkou opäť doma.