21. nov. 2023 o 16:00
krsk, TASR, Koktejl

Veronika Ostrihoňová zverejnila krvavú foto: Nenávisť neostáva len online!

placeholder
Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová.
Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova

Slovenským šoubiznisom pred pár dňami otriasol šokujúci prípad.

Domáce promi
21. nov. 2023 o 16:00
Veronika Ostrihoňová zverejnila krvavú foto: Nenávisť neostáva len online!

Slovenským šoubiznisom pred pár dňami otriasol šokujúci prípad.

Po tom, čo sa stal slovenský herec a komik Ivan Kozák (38) terčom brutálneho útoku mladšieho muža v Pezinku, prehovorili na sociálnych sieťach známe tváre. Muž herca dokopal do krvi. "Ležal som na zemi pred barom, snažil som sa chrániť si hlavne tvár, bola to taká bolesť... Bojím sa, či to vôbec prežijem," uviedol s obavami pre Nový Čas.

Na sociálnych sieťach najskôr zverejnil len fotku zakrvavenej tváre s opuchnutým okom. Herec mal namierené na vyšetrenie, po ktorom si ho v nemocnici aj rovno nechali. Ďalší záber zverejnil z lôžka. Mal na ňom obviazanú nohu a v ruke infúziu. "Ďakujem vám za starosť, ste úžasní. Všetko bude OK, nebojte sa," odkázal.

Incident neunikol pozornosti poslankyne Progresívneho Slovenska Lucie Plavákovej či moderátorky Silnej zostavy na RTVS Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej (34). Na strašný útok reagovala na Instagrame. "Slová majú dosah. Nenávisť neostáva len v online či tv priestore," napísala Ostrihoňová k zdieľanej fotke zbitého slovenského herca. Príspevok nájdete v galérii pod článkom.

Za brutálnym útokom môže byť podľa Kozáka domnienka agresora, že je gay. "Kamarát si dal zo srandy náušnice a ja som bol iba v tielku, a len tak sme sa smiali a robili si šou a ten človek asi usúdil, že som gay a sledoval ma," dodal k napadnutiu umelec.

Diskusná relácia Silná zostava

Ženská panelová diskusná relácia Silná zostava sa pred časom vrátila na obrazovky v novej podobe a s novou moderátorkou, ktorou je Veronika Cifrová Ostrihoňová. Obsahom relácie sú aktuálne témy, ktoré hýbu Slovenskom, ale aj slabé miesta v spoločnosti pohľadom žien.

Okrem moderátorky Cifrovej Ostrihoňovej sú jej pravidelnou súčasťou panelistky z rôznych oblastí spoločnosti - expertky v danej profesii, znalkyne spoločnosti z humanitného odboru, komentátorky, blogerky, zástupkyne rôznych vekových skupín, stand-up komičky či hostky s osobným príbehom, zážitkom či skúsenosťou súvisiacou s témou.