03. mar. 2024 o 16:00
krsk, TASR, Koktejl

Boris Kollár prehovoril o dráme s expartnerkou Richterovou: Mne je veľmi ľúto...

placeholder
Kollár poslal Richterovej odkaz v podcaste Off Record.
Zdroj: Facebook/Barbora Richterova, koktejl

Vrátil sa aj k nedávnemu sporu.

Domáce promi
03. mar. 2024 o 16:00
Boris Kollár prehovoril o dráme s expartnerkou Richterovou: Mne je veľmi ľúto...

Vrátil sa aj k nedávnemu sporu.

V podcaste Off Record na webe Koktejl.sk sa pred pár dňami objavil podnikateľ Boris Kollár (58). Hudobníčke a moderátorke Teri Čikoš porozprával o svojom súčasnom vzťahu, deťoch a dráme, ktorú zažíva v poslednom období. Počas rozhovoru padla aj otázka, či má pocit, že jeho konflikt s expartnerkou Barborou Richterovou, s ktorou má synov Artura a Arona, ovplyvnil jeho imidž.

Ešte ako predseda Národnej rady (NR) SR a hnutia Sme rodina Boris Kollár podal vlani v auguste na Generálnej prokuratúre (GP) SR trestné oznámenie v súvislosti s vedením antikampane. Mal podozrenie zo snahy zvrátiť výsledky predčasných septembrových parlamentných volieb.

"Dostali sme informácie a máme dôkazy, že táto organizovaná skupina ponúkla určitej osobe 40 000 eur za to, aby šírila nepravdivé informácie o mojej osobe a našej stane," povedal Kollár na tlačovej konferencii. Antikampaň a nepravdy sa mali podľa jeho slov šíriť aj cez kanál Kollárovej expartnerky.

"Treba si uvedomiť, že zaútočila na to najcitlivejšie. Že nemám záujem o jej deti, že sa nestarám a som zlý otec. A principiálne mne je veľmi ľúto, však za tým stála nejaká skupina ľudí, ktorá to celé financovala, však dostala Barbora nové auto za to. Mne sa ozývajú dneska rôzne dievčatá, ktorým títo ľudia písali a ponúkali im peniaze, teraz sa mi ospravedlňujú aj mi píšu správy. To všetko budem riešiť na polícii," povedal v podcaste Off Record Kollár.

"Ale musím povedať, že takto ako Barboru, oslovili aj viaceré matky mojich detí. Moje expartnerky oslovili a ponúkali peniaze. Som veľmi rád, že tieto sa nedali kúpiť. Neuprednostnili tie peniaze pred záujmom tých detí. To ma mrzí, že Barbora toto spravila. Nech si hovorí čokoľvek, urobila medvediu službu, urobila veľkú nadprácu a samozrejme, že mi to poškodilo aj meno, aj to, čo chceli tí ľudia dosiahnuť v rámci tej politiky," dodal známy multiotecko.