27. feb. 2024 o 11:00
jž, mob, Koktejl

Aký mal najdlhší celibát? Boris Kollár šokuje: Prvý sex v štrnástich?!

placeholder
Boris Kollár prehovoril o svojej minulosti.
Zdroj: Instagram/kollarboris

So svojou prvou partnerkou by sa chcel opäť stretnúť.

Domáce promi
27. feb. 2024 o 11:00
Aký mal najdlhší celibát? Boris Kollár šokuje: Prvý sex v štrnástich?!

So svojou prvou partnerkou by sa chcel opäť stretnúť.

Bývalý predseda NR SR Boris Kollár (58) je známy lámač ženských sŕdc. Za svoj život mal po boku nespočetne veľa žien a podľa jeho slov ani sám nevie povedať, koľko ich bolo. V podcaste Legendárne snami prehovoril o svojom súkromnom živote a svojimi odpoveďami šokoval nielen sledovateľov, ale aj moderátorov, ktorí svoj údiv nedokázali ani skrývať.

Podľa potvrdených informácií má 13 detí s 11 ženami. Teraz však priznal, že táto informácia je približne dva roky stará, no nechcel prezradiť aktuálne čísla. No často sa na verejnosť dostávajú informácie, že Boris má mať opäť ďalšie dieťa. Potomka číslo 16 mu mala minulý rok porodiť o viac ako 30 rokov mladšia východniarka Vanessa Hrubovčáková.

Iba pár mesiacov predtým privítal na svet syna Abnera, ktorého má s priateľkou Laurou Vizváryovou. Jeho ex Barbora Richterová však nedávno prišla so správou (zo svojej sociálnej siete ju neskôr vymazala, pozn. red), že v najbližšej dobe sa má šéf hnutia Sme rodina stať opäť otcom.

Kollár sa do určitej miery netají svojim súkromným životom a bez problémov odpovie na väčšinu otázok. Ako správny politik však vie, ako sa vyhnúť niektorým otázkam a odpovedá veľmi diplomaticky. V rozhovore sa ho rozhodli spýtať, aký mal najdlhší celibát. "A nie ten prvý, tých prvých 17 rokov, 16 rokov života," dodal moderátor Oskar so smiechom.

Borisova odpoveď mu však úsmev z pier rýchlo odniesla a smiech sa zmenil na údiv. "Tých prvých 14 rokov života. Ale, no raz to boli určite aj dva, tri týždne no," odpovedal bez problémov. Moderátorom to predsa len nedalo a ešte raz sa ho spýtali na jeho prvú sexuálnu skúsenosť. "Ona mala 17, čiže ona by mohla mať problém. Aj si pamätám, ako sa volala, nebudem to hovoriť. A viete čo je zaujímavé? Že vtedy frčali tie mončiči. A ona to mala v ruke a potom si to zabudla u mňa," zaspomínal si Kollár a pokračoval.

"Ja do dneska to mám v tom rodičovskom byte, toho jej mončičáka zaveseného. Proste som si povedal, že toto jej musím vrátiť a zavesil som si to na kľúčik od skrine. A teraz keď som bol fakt po veľa rokov sa pozrieť v tom byte, lebo však ten je zamknutý, ako sme odtiaľ odišli a nič sa tam nedeje, stále ten mončičák tam je. A rozmýšľam, že či by som nemal navštíviť tú babu, nájsť ju niekde a vrátiť jej ho," zamyslel sa.