25. feb. 2024 o 17:00
jž, Koktejl

Kollárova Laura zverejnila FOTO, ktorej nebudete veriť: Pozrite, čo pre ňu Boris spravil!

placeholder
Kollár pripravil Laure bohaté raňajky.
Zdroj: Instagram/_leyla_lv_, TASR

Povedali by ste to naňho?

Domáce promi
25. feb. 2024 o 17:00
Kollárova Laura zverejnila FOTO, ktorej nebudete veriť: Pozrite, čo pre ňu Boris spravil!

Povedali by ste to naňho?

Bývalý predseda NR SR Boris Kollár (58) má podľa oficiálnych informácií 13 detí s 11 ženami, no šepká sa aj o ďalších a dokonca by sa mu o 2 mesiace mal narodiť ďalší potomok. S mamičkou číslo 6 Barborou Richterovou, s ktorou má dvoch synčekov, staršieho Arthura a mladšieho Aarona vedie už niekoľko mesiacov drsnú výmenu názorov prostredníctvom sociálnych sietí.

Arthur sa dokonca presťahoval na niekoľko dní k Borisovi. Keď býval Arthur uňho, poctivo sa oňho staral. "Teraz robím raňajky a desiate každé ráno. Napríklad hemendex na raňajky, lebo Arthur býva u mňa, takže každé ráno mu robím raňajky, desiatu a prípadne večeru. Bude zo mňa niečo na starobu," prezradil prednedávnom Kollár pre magazín Emma.

Dlho to však netrvalo a Barbora na sociálnu sieť pridala krátke video. "Dieťa, pes, jašterica v teráriu a ryba v akváriu hlásia návrat na adresu trvalého pobytu. Snáď dostačujúce. Ak nie bohužiaľ. Prajem vám krásny týždeň s pozdravom “krkavčia “ matka," napísala.

Teraz keď sa však Arthur odsťahoval, raňajky robí pre mamičku číslo 11 Lauru Vizváryovú, s ktorou má synčeka Abnera. "Veľmi vie, keď sa mu chce," napísala k snímke bohatých raňajok a na príbehu označila Borisa. Fotku raňajok nájdete v galérii. Momentálne trávi dvojica spolu väčšinu času a Laura dokonca Borisovi aj zariadila transplantáciu vlasov v Turecku.