22. feb. 2024 o 11:00
jž, Koktejl

Boris Kollár sa odviazal u Sulíkovho syna, perverznosti, ktoré vás zaskočia: Bolo to v Spojených štátoch...

placeholder
Filip Sulík a Boris Kollár.
Zdroj: instagram.com

Prezradil toho na seba dosť.

Domáce promi
22. feb. 2024 o 11:00
Boris Kollár sa odviazal u Sulíkovho syna, perverznosti, ktoré vás zaskočia: Bolo to v Spojených štátoch...

Prezradil toho na seba dosť.

Fiki Sulík (28) sa preslávil na sociálnych sieťach svojou otvorenosťou. Už v minulosti priznal, že chcel byť vždy populárny a jeden čas sa chcel živiť ako herec. Nakoniec od tejto kariéry nemá až tak ďaleko a stal sa mediálne známym vďaka sociálnym sieťam a svojou kontroverznosťou. Už dlhšiu dobu rozprával o tom, že by chcel začať nahrávať podcast.

Koniec roka 2023 sa stal ideálnym obdobím a svoju šou Fiki Unchained odštartoval so spevákom a moderátorom Tomym Kottym, ktorý bol obvinený z fyzického násilia a znásilnenia influencerky Ráchel Karnižovej. Filip mal s Ráchel niekoľko osobných skúseností a preto sa rozhodli spojiť. Doteraz vydal päť dielov. So spomínaným Tomym Kottym, s influencerkami Lenockatt a Lenkalux, ktoré mali blízko k Ráchel.

Potom však od témy Ráchel odišiel a pozval si veľmi zaujímavých hostí, ako politička Romana Tabák, Kollárova najstaršia dcéra Saša a najnovšie samotného Borisa Kollára (58). Filip na sociálnu sieť zavesil zostrih z rozhovoru a už len z krátkej ukážky sme sa dozvedeli toho mnoho.

Boris Kollár je známym milovníkom žien. Podľa potvrdených informácií má 13 detí s 11 ženami. Preto sa ho Filip priamo opýtal, či vie, s koľkými ženami spal. Najprv nevedel odpovedať, no Sulík sa nevzdal. "Je to štvorciferné číslo, nie?" spýtal sa priamo Filip. "Určite," odpovedal s úsmevom Kollár.

O skôr spomínanej Ráchel sa predsa len hovorilo aj v tejto časti. Kollár priznal, že sa s ňou stretol raz v živote. Podľa jeho slov však spolu žiadny fyzický kontakt nemali, pretože sa nestretli za tým zámerom, ale pýtala od neho pomoc. Filip sa však potom vrátil späť k sexuálnej téme a zaujímal sa, či má Boris skúsenosti s "väčšou" ženou. "Hej, ale že takú, skriňu. Ale to bolo v Spojených štátoch... Akože sranda, ja som to len zo zábavy, že si to vyskúšam," povedal s očividným pobavením Kollár.

Potom však v téme ešte viac pritvrdili. "Ja mám také pravidlo, že ja vždycky, neviem, či to robíš aj ty, že vždycky dáš najprv do nej prst a zistíš, aká je situácia," vysvetlil Sulík. Borisa to zjavne veľmi pobavilo. "Robím to aj ja a tvárim sa veľmi nenápadne," súhlasil bývalý predseda NR SR.

Koniec ukážky obsahoval zatiaľ najzaujímavejšiu tému. "Takže neexistuje dĺžka pyskov, ktorá by ti prišla neatraktívna?" čudoval sa Filip. "Nie, nie, práveže ma to viacej ako zaujme. Čím je to väčšie, škaredšie, tak tým sa mi to viacej páči," priznal bez okolkov Kollár a z Filipovho výrazu bolo jasné, že sám nevie, ako odpovedať.