27. feb. 2024 o 15:00
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Jasmina Alagič: Pracovala by 8 hodín vo fabrike za minimálku? Jasná odpoveď!

placeholder
Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská.
Zdroj: Instagram/ jasmina_alagic

Povedala to narovinu.

Domáce promi
27. feb. 2024 o 15:00
Jasmina Alagič: Pracovala by 8 hodín vo fabrike za minimálku? Jasná odpoveď!

Povedala to narovinu.

Moderátorka a influencerka Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá s raperom Rytmusom vychováva syna Sanela, chystá veľkú novinku. Jeden z najsledovanejších párov na Slovensku bude mať vlastnú reality šou. S touto informáciou svojich fanúšikov prekvapila Jasmina na sociálnej sieti, no na slovo sú zatiaľ obaja skúpi.

Zdá sa, že dvojica má plnú hlavu nápadov a stále majú čím prekvapiť. Pred pár dňami dala sympatická brunetka svojim fanúšikom opäť priestor na otázky a jeden zo sledovateľov sa jej spýtal, či by si dokázala predstaviť, že pracuje 8 hodín vo fabrike a za minimálnu mzdu. Jasmina neváhala a fanúšikom predostrela jasnú odpoveď.

"Nejde o to, že by som nevedela, ja by som úprimne nechcela. Ak by však iná možnosť pre mňa neexistovala, samozrejme, robím. Vždy som sa vedela zabezpečiť a ak by teraz všetko z toho, čo robím padlo, nemám problém sa kdekoľvek zamestnať. Ale nie je to môj cieľ pracovať vo fabrike 8 hodín," ozrejmila.

Vzápätí dodala, že prednedávnom navštívila závod a aj to je jeden z dôvodov, prečo by k takejto práci nepričuchla. "Verím, že z mojej odpovede necítiť pohŕdanie, práve naopak! Moja predošlá návšteva jedného závodu ma absolútne emočne odzbrojila, odchádzala som s takou pokorou a obdivom, aký som dávno necítila," vysvetlila Jasmina.