02. okt. 2023 o 07:30
žani, Katarína Knochová, Koktejl

Nela Pocisková zverejnila srdcervúcu fotku: Pohľad, ktorý zamáva každým!

placeholder
Nela Pocisková.
Zdroj: instagram/pociskova.nela

Nenechalo ju to chladnou.

Domáce promi
02. okt. 2023 o 07:30
Nela Pocisková zverejnila srdcervúcu fotku: Pohľad, ktorý zamáva každým!

Nenechalo ju to chladnou.

Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková (32) je veľká milovníčka zvierat. Minulý rok sa jej rodinka rozrástla o weimarského stavača, po ktorom veľmi túžila. Lunu označuje popri synovi Hektorovi (7) a dcére Liane (5) za svoje tretie dieťa. V jej srdci má špeciálne miesto aj ďalšie majestátne zviera.

Nela od malička zbožňuje kone a tiež jazdenie. K záľube sa po rokoch opäť vrátila. "Ja sa vraciam do svojho detstva, ak mám z niečoho tak obrovskú radosť tak sú to kone, ako tá maličká Nelka kedysi dávno," tešila sa pri záberoch, na ktorých sa premáva na chrbte tátoša. Túto lásku s ňou zdieľa aj dcérka a môžu si tak užívať spoločnú babskú aktivitu.

Nie všetky kone majú šťastný a krásny život, pred čím speváčka nezatvára oči. Zdieľala srdcervúce zábery tátoša menom Merkúr, ktorý dostal druhú šancu na život. K občianskemu združeniu Kone ľuďom sa dostal v zúboženom stave. Bol vychudnutý na kosť a nevládal stáť ani na nohách. Za týždeň sa im podarilo niečo neskutočné. "Toto dokázali v OZ Kone ľuďom za jeden týždeň," ukázala premenu koňa svojim sledovateľom Nela. Foto nájdete v galérii.

Známi Slováci odhodili šaty pre dobrú vec

Občianske združenie to nemá ľahké, no vždy sa nájdu srdeční ľudia, ktorí im pomôžu. Peniaze na fungovanie a pomoc opusteným a chorým zvieratkám chcú získať tiež predajom sexi kalendára.

"Kalendáre sú príjemným spestrením aj nejakej kancelárie, a aby sme to oživili, rozhodli sme sa do kalendára dať 12 mužov...z každého rožka troška. Snažila som sa tam dať aj známe mená, ľudí, ktorí pôsobia v komerčnej sfére šoubiznisu, v modelingu, ale aj športovcov," vysvetlila modelka Soňa Štefková pre Koktejl.sk.

Pozvanie na fotenie prijal aj slovenský raper Ego, futbalista a účastník reality show Nathan Christián, model a "slovenský George Clooney" Dušan Šinka, alebo aj akrobat, 3-násobný svetový a 5-násobný Európsky fitness šampión Michal Barbier. Ako celé fotenie prebiehalo? Pozrite si videoreportáž vyššie.