29. sep. 2023 o 04:30
Katarína Knochová, Koktejl

Šmahel o svojom podnikaní: Dal som sa na prácu, ktorá úplne každému ku mne nesedí

placeholder
Martin Šmahel na Bratislavských módnych dňoch.
Zdroj: Maroš Bednár

Móda je koníčkom nielen žien, ale aj mužov.

Celebrity
29. sep. 2023 o 04:30
Šmahel o svojom podnikaní: Dal som sa na prácu, ktorá úplne každému ku mne nesedí

Móda je koníčkom nielen žien, ale aj mužov.

18. ročník Bratislavských módnych dní, ktorý sa uskutočnil v bratislavskej Refinery Galery priniesol opäť skvelé módne prehliadky Slovenských módnych dizajnérov. Jedným z nich je talentovaný Jožko Grondžák z Lombardi Fashion House, a tak sme sa s ním porozprávali. „Ja som spokojný, a bol som prekvapený, že aj modeli hovorili, že to bola najlepšia prehliadka," priznal otvorene.

Na otázku koľko trvá pripraviť takúto módnu šou, zažartoval. „To bola taká zákerná otázka, lebo všetko robím na poslednú chvíľu, a ešte včera v noci sme došívali," dodal pre Koktejl.sk. Modelov vyberá spoločne s Radom Oreničom, ktorý je jeho dvorný fotograf a koordinátor módnych prehliadok, a všetko sú to samozrejme veľmi atraktívni muži.„Teším sa aj zo spoluprác, ktoré sme rozbehli, a chystá sa aj pánska módna prehliadka na akcii Miss Horehronie v Banskej Bystrici," dodal.

Raper Majself, ktorý predvádzal na prehliadke, nám prezradil, že čím je starší, tak ho viac začína zaujímať móda. "Ja som skôr workoholik ako shopoholik, neostáva mi moc času na nakupovanie. Skôr nakupujem keď viem, že mám ísť točiť videoklipy, že potrebujem nové oblečenie, lebo nestíham," upresnil.

Dušan Šinka, slovenský model, taktiež už tradične predvádzal model z dielne Lombardi Fashion House. Zažartoval, že jeho model sa došíval tesne pred tým ako vyšiel na mólo. Oblečenie veľmi nenakupuje, skôr knihy.

Martin Šmahel je súčasťou módy už 25 rokov, sčasti ho to aj živilo, ale teraz to robí už len pre radosť. Martin nakupuje oblečenie iba keď musí alebo keď mu manželka kúpi niečo pekné. Chce sa konečne venovať jeho podnikaniu, tak si pozrite naše video vyššie a dozviete sa viac.