29. sep. 2023 o 06:00
žani, Koktejl

Nela Pocisková na prahu úzkosti: Nie je všetko ideálne, ako sa môže na prvý pohľad zdať!

placeholder
Nela Pocisková.
Zdroj: instagram/pociskova.nela

Vyliala si srdce.

Domáce promi
29. sep. 2023 o 06:00
Nela Pocisková na prahu úzkosti: Nie je všetko ideálne, ako sa môže na prvý pohľad zdať!

Vyliala si srdce.

Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková (32) sa pridala k celebritám, ktoré otvorene prehovorili o svojom duševnom zdraví. V dnešnej dobe sociálnych sieti, kde sa prezentuje len dokonalosť, ukazujú pravdivú stránku pracovného kolotoča a života s rodinou.

Najnovšie hviezdila herečka v jojkárskom seriáli Nemocnica. Dala mu ale zbohom kvôli inému pracovnému záväzku a tiež chcela stráviť leto s rodinou. Televízny projekt neprirástol k srdcu len Slovákom ale aj samotnej herečke. Po poslednom natáčacom dni ju prepadol smútok a pocit prázdnoty.

V lete sa negatívnych pocitov zbavila a spolu s partnerom Filipom Tůmom (45), synom Hektorom (7) a dcérou Lianou (5) si užili dni oddychu pri mori. V septembri sa celá rodina vrátila k svojim povinnostiam a Nela je opäť v pracovnom kolotoči. Začalo to na ňu ale doliehať.

"Mám teraz také dni.. keď prídu zmeny a veľa vecí naraz sa rieši idem do úzkosti, už viem, že mám takú dispozíciu. A tak sa snažím to riešiť, len som chcela, aby ste vedeli, že asi aj cítiť sa zle je ok. Nie je všetko ideálne, ako sa môže na prvý pohľad zdať," vyznala sa otvorene. "Viac sa počúvajme, viac si verme, viac sa ľúbme, vyhovieť všetkým sa nedá. Želám nám a aj mne mne viac pokoja na dušičke," odkázala svojim sledovateľom.

Veľkou oporou je jej v tomto období dlhoročný partner. "Môj oporný bod. Ten pocit, že pri Vás niekto stojí aj keď sa neusmievate… pri takých chvíľach si človek uvedomí, že to musí byť naozaj láska," napísala k ich spoločným fotkám Nela.