19. jan. 2023 o 16:00
mob, Koktejl

Krásna markizáčka prehovorila o bitkách od expriateľa: Bol to masaker!

placeholder
Bývalá misska Natálie Kočendová.
Zdroj: instagram.com/natalie_kocendova

Bývalá misska sa rozhovorila o veľmi nepríjemnej životnej skúsenosti.

Zahraničné promi
19. jan. 2023 o 16:00
Krásna markizáčka prehovorila o bitkách od expriateľa: Bol to masaker!

Bývalá misska sa rozhovorila o veľmi nepríjemnej životnej skúsenosti.

Krásna Češka Natálie Kočendová si už v mladom veku prešla náročnými obdobiami. V roku 2020 získala titul Miss International Czech Republic a nečakane prišla správa, že už dnes s bývalým partnerom Lukášom Vlačuhom čakajú dieťa. O to, bohužiaľ, v šiestom mesiaci tehotenstva prišli.

Strata nenarodeného dieťaťa nebola poslednou ranou. Vlačuha v podcaste Európy 2 prezradil, že v čase keď prechádzali peklom, prišli lekárky so zarážajúcou správou.

Potratu totiž predchádzala krutá diagnóza, ktorú by u tak mladej ženy tiež nikto nečakal. „Doktori na Moravskosliezku jeden týždeň povedali, že má rakovinu maternice,“ prezradil Laky s tým, že potom diagnózu vyvrátili, a tak už sami nevedeli, čomu majú veriť.

Češka sa vo svojom novom podcaste nebála prehovoriť ani o veľmi traumatizujúcej skúsenosti, ktorú zažila ešte ako tínedžerka. „Mala som asi 16-17 rokov a môj niekdajší priateľ ma mlátil. Bolo to nielen psychické, ale aj fyzické týranie. Bol to masaker,“ odhalila ranu z minulosti.

„Všetkým som hovorila, že absolútne netuším, odkiaľ mám tie modriny. Maskovala som ich, bolo to strašné,“ povedala účastníčka šou Love Island 2022 a dodala, že priateľ ňou manipuloval, takže sa z toxického vzťahu dlho nevedela vymaniť.

Dnes je už ale opäť šťastne zamilovaná a jej partnerom je David Vitásek, s ktorým sa dala dokopy práve v reality show, ktorú vysielala televízia Markíza.