11. júl. 2024 o 13:00
krsk, Koktejl

Čo čaká vdovu a deti po Heribanovi († 43)? Hviezda z mamy na prenájom odkryla plány!

placeholder
Kamila a Dano Heribanovci s deťmi.
Zdroj: Instagram/kami_heribanova

Na výchovu dvoch chlapcov ostala sama.

Domáce promi
11. júl. 2024 o 13:00
Čo čaká vdovu a deti po Heribanovi († 43)? Hviezda z mamy na prenájom odkryla plány!

Na výchovu dvoch chlapcov ostala sama.

Herečka Kamila Heribanová (35) prišla pred rokom o lásku svojho života a otca ich spoločných detí. Vdova po Danovi Heribanovi na fotení promo materiálov k štvrtej sérii Mamy na prenájom prehovorila pre Markízu o svojich plánoch na leto.

V seriáli stvárňuje Beátu, ktorá nemala ľahké obdobie. Manželovi Edovi bola neverná. Ako to dopadne, zistia diváci vo štvrtej sérii, ktorú pripravuje spolu s kolegami počas prázdnin.

Ako bude herečka tráviť leto, keď nebude práve pracovať? "Tým, že mám dvoch veľmi aktívnych chlapcov, nedovolia mi len tak ležať, ale máme dohodnutú dovolenku, kde dúfam, že aspoň hodinu denne poležím, lebo sú tam rôzne tobogány a takéto veci. Dúfam, že v tom bazéne sa budú máčať aspoň hodinu denne a dajú mi pokoj, ale potom s nimi musím labzovať hocikde. Po bazénoch, po kúpaliskách, bicykle, hocičo. Takže aj aktívne budem tráviť čas," uviedla Kamila s úsmevom.

Jej manžel Daniel Heriban odišiel náhle a nečakane do hereckého neba vlani 24. mája. Hviezda seriálu Horná Dolná po sebe zanechala troch synčekov Thea, Viktora a Martina. Najstaršieho mal z predošlého vzťahu, dvoch s Kamilou.

Heriban mal na konte množstvo televíznych aj divadelných úloh, no do pamäte väčšiny slovenských divákov sa hlboko zaryl ako komediálna postavička obľúbeného markizáckeho seriálu Horná Dolná. Ako legendárny Ďuro Brmbalík, dlhoročný priateľ Eriky Bednárikovej, ktorú stvárnila Petra Polnišová, bavil slovenské domácnosti roky. Objavil sa aj vo filme Únos, Sviňa či seriáloch Druhá šanca, Hniezdo a Pumpa.