10. júl. 2024 o 07:30
jž, Koktejl

Vratko Sirági mal počas živého vysielania čo robiť: Sila, čo sa dialo v Teleráne za kamerou! VIDEO

Poriadne sa zabavili.

Domáce promi
10. júl. 2024 o 07:30
Vratko Sirági mal počas živého vysielania čo robiť: Sila, čo sa dialo v Teleráne za kamerou! VIDEO

Poriadne sa zabavili.

Moderátor Vratko Sirági (34) je obľúbenou tvárou, ktorú diváci vždy radi vidia na televíznych obrazovkách. Od júla 2018 začal svoju kariéru ako redaktor v relácii Teleráno, kde informoval divákov o udalostiach zo sociálnych sietí a moderoval dopravný servis. V súčasnosti sa v relácii venuje moderovaniu počasia.

Mnohí ľudia ho poznajú aj ako minuloročného účastníka tanečnej šou Let's Dance, kde nahradil speváčku Máriu Čírovú, ktorá z dôvodu zranenia musela odstúpiť. Svojím úsmevom učaril väčšine divákov a hneď si ho obľúbili. V tejto súťaži sa s partnerkou Annou Riebauerovou umiestnili na tretej priečke.

Tanec ho nakoniec uchvátil natoľko, že sa mu stále venuje spoločne s herečkou Jankou Kovalčíkovou, s ktorou aj spoločne vystupujú. No trénuje s nimi aj herečka Gabika Marcinková. Tancu sa naďalej venujú aj bývalé účastníčky tanenčnej šou Zuzana Šebová a po novom aj Anna Jakab Rakovská. Televízni kolegovia majú medzi sebou blízky priateľský vzťah a keď sa stretnú v živom vysielaní, divák si to hneď všimne.

Počas pondelkového Telerána mal Vratko čo robiť, aby sa počas svojho živého vstupu nezačal smiať. Kým hovoril predpoveď počasia na nadchádzajúci deň, Janka Kovalčíková spolu s moderátormi Luckou Hlaváčkovou a Matúšom Krnčokom naňho mávali a tancovali. "Občas by som vám milí diváci doprial vidieť, čo vidím ja v tomto momente ja za kamerou. Môžete sa tešiť ešte na skvelých hostí, každopádne poďme ešte naspäť do počasia," hovoril Vratko so smiechom. Réžia nám dokonca ponúkla pohľad na zabávajúcich sa hostí. Video nájdete nad článkom.