21. nov. 2023 o 11:00
žani, Koktejl

FOTO Martina Zábranská prekvapila fanúšikov: Zmenená na nepoznanie!

Razom z nej bol úplne iný človek.

Domáce promi
21. nov. 2023 o 11:00
FOTO Martina Zábranská prekvapila fanúšikov: Zmenená na nepoznanie!

Razom z nej bol úplne iný človek.

Herečku a moderátorku Martinu Zábranskú (29) aktuálne vnímajú Slováci ako Naďu z obľúbeného romantického seriálu Mama na prenájom. Diváci s hlavnou hrdinkou zdieľajú jej radosti i starosti. Natáčanie televízneho hitu ešte stále pokračuje a Maca svojim sledovateľom rada ukazuje, ako to vyzerá v zákulisí.

Vďaka jej videám sa dozvedeli, ako skvele si rozumie s Martinom Klinčúchom alias seriálovým bratom Jurajom. Že mimo kamier si s Adamom Bardym a malou herečkou Larisou Mižigar užívajú kopec zábavy a mnohé ďalšie detaily. Jedno z najnovších videí, ktoré zverejnila okamžite zaujalo.

Niektoré herečky sú ochotné kvôli svojej úlohe podstúpiť aj radikálne zmeny imidžu. Keď sa Maca ukázala s krátkymi blond vlasmi, nejednému fanúšikovi ako prvé napadlo, že to mohla spraviť z tohto dôvodu. Maca si pohľad na svoje zmenené ja užívala, no v jednom momente zrazu prehodila dopredu svoj tmavý dlhý prameň a bolo jasné, že na hlave má len parochňu. "Bola by zo mňa dobrá Marilyn?" vyzvedala herečka od sledovateľov.