19. sep. 2023 o 14:30
krsk, Koktejl

Kolárovský zarezáva u rodičov Twiinsky: Pozrite! Takto ho zapriahli do roboty

placeholder
Nízlová a Kolárovský majú spoločnú dcérku.
Zdroj: instagram/veronikatwiins

Mladý otecko sa poriadne obracia.

Domáce promi
19. sep. 2023 o 14:30
Kolárovský zarezáva u rodičov Twiinsky: Pozrite! Takto ho zapriahli do roboty

Mladý otecko sa poriadne obracia.

Tehotenstvo Veroniky Nízlovej (37) bolo obrovským prekvapením, dcérku Neu porodila v novembri 2021 hercovi a spevákovi Matúšovi Kolárovskému alias Yaelovi. Speváčka z dua Twiins v tom čase nemala oficiálneho partnera a o identite otca zaryto mlčala. Kolárovský sa k dievčatku verejne priznal až niekoľko mesiacov po pôrode v piesni s názvom My.

Twiinsku a Kolárovského delí takmer 14-ročný vekový rozdiel a keď prišla prvá kritika, pozeralo sa mu na to ťažko. "Bolo mi jej ľúto. Nezávidel som jej všetky tie komentáre," uviedol pred časom v šou Petra Marcina. Dnes si z toho ťažkú hlavu nikto nerobí a rodičom dievčatka to spolu klape.

Matúš sa stal automatickou súčasťou rodiny a po rozchode Veronikinej sestry Daniely a Victora Ibaru sa dostal do nezávideniahodnej situácie, nakoľko ich má rád oboch. Daniele sa snaží byť oporou po ťažkom období. Spevák trávi s rodinou Nízlových takmer všetok voľný čas. Často sa objavuje v príspevkoch sestier a pomáha vychovávať maličkú Neu. Zbožňuje ho aj Danielina trojročná dcérka Linda.

Najnovšie Kolárovského rodina zapriahla do roboty. "Pre Matúša sme túto fashion vychytávku vyhrabali u starkej v kasni," okomentovala video pracovne oháknutého Matúša mama Twiinsiek. "Matúš sa zaúča," stojí na ďalšom videu od Veroniky Nízlovej, kde nosí prepravky hrozna a pomáha otcovi Twiinsiek lisovať hrozno. Na všetko dozerá aj maličká Nea.