18. sep. 2023 o 13:30
krsk, Koktejl

Ibara prehovoril o dieťati s Twiinskou a reakcii rodičov: Nečakal som to!

placeholder
Ibara a Nízlová tvorili pár.
Zdroj: Instagram/victor_ibara

Mladý herec má za sebou neľahké obdobie.

Domáce promi
18. sep. 2023 o 13:30
Ibara prehovoril o dieťati s Twiinskou a reakcii rodičov: Nečakal som to!

Mladý herec má za sebou neľahké obdobie.

Herec Victor Ibara (26) sa rozhodol zodpovedať veľmi osobné otázky. Médiami len nedávno preletela správa o krachu jeho vzťahu a strate dieťatka so speváčkou Danielou Nízlovou (37). Herec sa k tejto osobnej téme doposiaľ príliš nevyjadroval, pretože to nebolí len samotnú Danielu, ale aj jeho.

O to väčšie bolo prekvapenie fanúšikov, keď im umožnil klásť mu na Instagrame anonymné otázky. Mnohí mu napísali, že boli s Danielou krásny pár. Keď sa prevalila informácia o Twiinskinom tehotenstve, Ibara priznal, že ho šokovali aj jeho vlastní rodičia.

"Maximálne ma podržali. Prekvapil ma úprimne ich postoj. Nečakal som taký support (podporu, pozn. red.). Určite nám to prehĺbilo vzťah," dodal úprimne. So stratou sa známy Slovák vyrovnáva postupne. "Veľa vecí sa nedá vyriešiť hneď. Chce to čas," uzavrel v príspevkoch na sociálnej sieti.

Musí ísť ďalej

Koktejl stretol herca na Bratislavských módnych dňoch, kde predvádzal módne kúsky. Čo ho čaká najbližšie? "U mňa je to seriál štátnice, teraz budem mať gynekológiu, som konečne hlavná postava," zažartoval Victor. Druhého októbra má štátnice a už sa na ne pripravuje. "Som v priebehu učenia, akurát som hovoril, že toto je taká moja dovolenka, že konečne som vypadol z mojej izby a som niekde inde, ako v nemocnici alebo pri tých zošitoch," priznal na záver Ibara.