02. apr. 2024 o 17:05
krsk, Koktejl

Zomrela Denisa († 35) z MasterChefa: Statočná mamička prehrala boj s rakovinou mozgu!

placeholder
Účastníčka kuchárskej súťaže MasterChef Denisa Cziglová.
Zdroj: instagram/foodtherapybydenisa

Smutná správa zasiahla všetkých.

Zahraničné promi
02. apr. 2024 o 17:05
Zomrela Denisa († 35) z MasterChefa: Statočná mamička prehrala boj s rakovinou mozgu!

Smutná správa zasiahla všetkých.

Plače Česko aj Slovensko! Influencerka a dvojnásobná mama Denisa Cziglová sa do povedomia verejnosti dostala nielen vďaka účasti v kuchárskej súťažnej šou MasterChef Česko, ale aj kvôli svojmu statočnému boju s rakovinou mozgu. Jej zdravotný stav sa postupne zhoršoval a v utorok oznámila rodina tú najsmutnejšiu správu.

"Tieto riadky sa nepíšu ľahko, ale naša Deniska dnes prehrala svoj boj s ťažkou chorobou a bila sa statočne až do úplného konca. Naša bolesť je veľká, ale úprimne veríme, že už je jej lepšie. Ďakujeme všetkým Deniskiným kamarátkam a kamarátom za neskutočný záujem, podporu a pomoc pri starostlivosti o ňu. Nepoznáme nikoho, kto by mal okolo seba toľko skutočných a aktívnych priateľov ako ona, tá starostlivosť nás celú dobu neskutočne dojímala," píše užialená rodina.

"Dodávali ste celej našej rodine silu do každého ďalšieho dňa, boli to pre nás najhoršie chvíle života a veľmi ťažký boj so zákernou a zlou chorobou. Vďaka vám všetkým, ktorí ste sa snažili Deniske tie posledné mesiace a dni spríjemniť a uľahčiť. Ďakujeme tiež anjelom z domáceho hospicu zo Zahradnikovej, za neskutočnú pomoc v týchto chvíľach, vďaka vám všetkým sme to zvládli a Deniska mohla byť v pohodlí domova až do úplného konca. Zbohom, láska naša, nikdy na teba nezabudneme, teraz už odpočívaj. Tvoja milujúca rodina," zneli posledné srdcervúce slová na Denisinom Instagrame. Zostali po nej manžel a dve dcérky.