02. apr. 2024 o 16:20
Famous.cz, Koktejl

Srdcervúci osud Brendy z Beverly Hills: Herečka vo 4. štádiu rakoviny sa uchýlila k definitívnemu kroku!

placeholder
Herečka Shannen Doherty.
Zdroj: Instagram/theshando

Rozhodla sa pre smutný krok.

Zahraničné promi
02. apr. 2024 o 16:20
Srdcervúci osud Brendy z Beverly Hills: Herečka vo 4. štádiu rakoviny sa uchýlila k definitívnemu kroku!

Rozhodla sa pre smutný krok.

Herečka Shannen Doherty sa pripravuje na smrť. Aj keď tvrdí, že boj so zákernou formou rakoviny nevzdala, začala rozpredávať svoj majetok. Aby to matka, ktorá bude dedičkou, mala jednoduchšie. Peniaze, ktoré získa Shannen predajom, investuje do rôznych dovoleniek s matkou, aby mala na čo spomínať. Herečka známa predovšetkým zo seriálu Beverly Hills 90210 trpí rakovinou vo štvrtom štádiu a pre prípad, že by došlo k najhoršiemu, sa začala zbavovať svojho nábytku a vecí.

„Mojou prioritou je v tejto chvíli mama. Viem, že pre ňu bude ťažké, keď zomriem skôr ako ona. Pretože to pre ňu bude také ťažké, chcem, aby ostatné veci boli oveľa jednoduchšie. Nechcem, aby mala veľa vecí, s ktorými sa musí vysporiadať. Nechcem, aby mala štyri skladovacie jednotky plné nábytku,“ uviedla Shannen vo svojom podcaste.

„Umožňuje mi to podnikať viac výletov, pretože zarábam peniaze predajom, potom si môžem budovať rôzne spomienky a budujem si spomienky s ľuďmi, ktorých mám rada. Môžem vziať mamu na dovolenku, pretože sa mi tu valia peniaze navyše a ja nesiaham do peňazí, ktoré mám v pozostalosti a ktoré zaistia, aby bolo o všetkých v mojom živote postarané, keď zomriem,“ dodala.

Prvýkrát jej diagnostikovali rakovinu prsníka v roku 2015 a v januári 2023 podstúpila operáciu mozgu a ožarovania. V novembri povedala časopisu People, že sa jej rakovina rozšírila do kostí, takže jej zostávajú len ďalšie tri až päť rokov života.