14. jún. 2024 o 06:00
mj, Koktejl

Sajfa dostal v Bratislave pokutu za parkovanie: Primátorovi Vallovi posiela odkaz!

Nedalo mu to.

Celebrity
14. jún. 2024 o 06:00
Sajfa dostal v Bratislave pokutu za parkovanie: Primátorovi Vallovi posiela odkaz!

Nedalo mu to.

Známy slovenský moderátor a influencer Matej „Sajfa“ Cifra (44) sa na sociálnej sieti trochu posťažoval. Stalo sa mu totiž niečo, čo podľa neho nie je celkom fér a čo, žiaľ, zažili už mnohí z nás.

Pokuta za parkovanie, ale naozaj?

Sajfa zdieľal v príbehoch na Instagrame svoj zážitok, kedy v hlavnom meste prišiel k svojmu zaparkovanému autu a tam ho čakalo nemilé prekvapenie. „Ako, poviem úprimne, že som za parkovaciu politiku. Mal som natočených 2 hodiny 21 minút. Prišiel som o 4 minúty neskôr a už mám toto,“ ukázal na nepopulárnu oranžovú nálepku s pokutou na okne svojho auta známy moderátor.

Odkaz pre primátora

Sajfu toto počínanie polície, samozrejme, nepotešilo a pre primátora Bratislavy, Matúša Valla, má odkaz. „Matúš, nie je to fér," adresoval Vallovi s nadsázkou vtipný odkaz. Takáto udalosť iste nahnevá, hlavne keď máte zaplatené parkovanie na viac hodín a svoj čas prešvihnete skutočne len o pár minút. Na druhú stranu, pravidlá sú pravidlá a zvyčajne s tým proste nič nespravíme.

Čerstvo „pokutovaný“ Sajfa sa ešte snažil porozhliadnuť po dotyčnom človeku, s ktorým by si to mohol osobne vybaviť. „Kde je ten človek? Si to vybavím, nie?,“ uzatvára svoje video s nepríjemnou príhodou. „Predĺžil som si to potom o 30 minút, tak mi prosím nedajte pokutu...“ dodal napokon. Ako vidno, aj Sajfa napriek svojej popularite, je jedným z nás a také nepríjemnosti, ako sú pokuty, neobchádzajú ani známe osobnosti.