09. jún. 2024 o 15:00
mj, Koktejl

Sajfa a jeho Veronika to po 15 rokoch oznámili pred všetkými: Plakali obaja!

placeholder
Sajfa a Veronika si zaspomínali na výročie.
Zdroj: Instagram/sajfa

Dôležitý moment.

Celebrity
09. jún. 2024 o 15:00
Sajfa a jeho Veronika to po 15 rokoch oznámili pred všetkými: Plakali obaja!

Dôležitý moment.

Obľúbený moderátor Matej Sajfa Cifra (44) je známy aj tým, že v súkromí je už pár rokov manželom a otcom dvoch detí. Spolu so sympatickou moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou (35) vychovávajú dcérku Sárku a mladšieho syna Šimonka.

Zaspomínali si na výročie

V každom vzťahu bývajú určité dôležité dátumy a výročia. Aj Sajfovci si zaspomínali na svoj dôležitý dátum. 1. júna, čo je deň, ktorý patrí všetkým deťom, si Matej a Veronika pripomínajú jednu významnú udalosť. Na Instagrame zverejnili v tento deň príspevok. „Dnes 1. júna, na Deň detí, je to presne 15 rokov od nášho prvého rande. Pri tejto náhodnej spomienke sme obaja trošku zaslzili,“ napísal dojatý Sajfa k spoločnej fotke so svojou ženou.

Viacerí fanúšikovia pridali komentáre s gratuláciami a fanúšička Magdaléna to pekne zhrnula, keď napísala: „Krásny pár. Prekonali ste vzdialenosti, predsudky, odlišnosti... Láska, rešpekt, hodnoty sú tie, ktoré sú podstatné.“

Napriek vyťaženosti tvoria stabilný pár

Sajfovu manželku Veroniku pozná väčšina z nás ako moderátorku relácie RTVS Silná zostava. To už je ale minulosťou, nakoľko dvojnásobná mamička pred časom prešla do politiky a za hnutie PS kandiduje vo voľbách do Európskeho parlamentu.

Posledné týždne pred blížiacimi sa Eurovoľbami pre ňu museli byť naozaj pracovne dosť náročné. Rovnako aj jej manžel Sajfa je pracovne vyťažený, napriek tomu sa zdá, že ich vzťah je stabilný a pevný. To vyzdvihla v komentári aj ďalšia fanúšička. „Ste úžasní... Takto to dávate aj pri takej zaneprázdnenosti, to chce veľký kus tolerancie,“ napísala.