14. sep. 2023 o 13:30
Famous.cz, Koktejl

Pohľad na princeznú Kate šokuje: Čo sa stalo?!

placeholder
Princezná Kate v škótskom Edinburghu.
Zdroj: TASR/AP

Fanúšikovia neskrývali obavy.

Zahraničné promi
14. sep. 2023 o 13:30
Pohľad na princeznú Kate šokuje: Čo sa stalo?!

Fanúšikovia neskrývali obavy.

Princezná z Walesu sa tento týždeň objavila na verejnosti so zaviazanými prstami na ruke. Manželka princa Williama a budúca kráľovná Spojeného kráľovstva priznala vo väznici v grófstve Surrey, že sa hrala s deťmi na trampolíne a nešikovne spadla, takže si prsty poranila. Kate má s Williamom desaťročného Georgea, osemročnú Charlotte a päťročného Louisa.

„Je to moja chyba. Skákala som na trampolíne,“ vyhlásila princezná podľa magazínu HELLO! vo väznici v Surrey. Kate na trampolíne skáče v rámci udržiavania svojej kondície, čo tvrdila na začiatku tohto roka. „Behám stále za deťmi, robím všetko možné. Kedykoľvek si môžem nájsť chvíľku na cvičenie, tak cvičím, dokonca aj pred odchodom do školy skáčem s deťmi na trampolíne,“ priznala princezná.

Kate navštívila väznicu v rámci svojej funkcie patrónky organizácie The Forward Trust, ktorá podporuje osoby v systéme trestného práva, aby zvládli svoje závislosti a zotavili sa z nich.

Princeznú šokovala sučka Penny, ktorá je vycvičená na detekciu drog u väzňov. Čierna labradorka je totiž vycvičená tak, aby v prípade nálezu drog sedela veľmi pokojne. Tým totiž dokonale zmätie toho, kto drogy má alebo ich užíval. „Úžasné. Je to neuveriteľné, je veľmi pokojná a ovláda sa. Nie je desivá,“ jasala Kate vo väznici.