12. feb. 2024 o 09:30
Miroslav Novysedlák, Koktejl

FOTO Sajfa poriadne prekvapil svoju ženu, odkaz od Veroniky: Zostávam s tebou vydatá!

placeholder
Veronika a Sajfa.
Zdroj: Instagram/sajfa

Táto vec ju náramne potešila.

Domáce promi
12. feb. 2024 o 09:30
FOTO Sajfa poriadne prekvapil svoju ženu, odkaz od Veroniky: Zostávam s tebou vydatá!

Táto vec ju náramne potešila.

Známy prominentný párik Veronika a Sajfa si pred mesiacom vyšli na dovolenku do Thajska. Spoločne so svojimi deťmi - Sárkou a Šimonom - si užili tie najkrajšie momenty v exotike. Rodinka si tak dopriala oddych pod slnkom zaliatym nebom a aj v januári si užívali letnú pohodičku a ničnerobenie.

Komplikácie nastali vo chvíli, keď sa z dovolenky vrátili, pretože ich 1,5-ročného Šimona museli previezť do nemocnice. "Posledných pár dní bolo pre nás celkom náročných. Teplota, baktéria, kanyla, antibiotiká... Malé deti sú také krehké a silné zároveň," napísal na Instagrame ustarostený Sajfa. Jeho syn totiž dostal zápal a potreboval lieky do žily. Našťastie, všetko dobre dopadlo a Šimon je z najhoršieho vonku. Cestu do zahraničia dokonca kritizovali viacerí sledovatelia, ktorí sa zhodli na tom, že radšej mali sedieť doma a necestovať po svete.

Hoci v mysliach Veroniky a Sajfu zostane tento nepríjemný moment už navždy, o niečo krajšie spomienky budú mať na zážitky a oddych spätý s takouto cestou. Rodinka si v Thajsku vychutnávala nielen relax, ale aj miestne špeciality a nápoje a jednu z pochúťok Veronike doma pripravil Sajfa. "Môj muž mi spravil zelený džús ako pripomienku Thajska. Nemám ďalšie otázky, zostávam vydatá," pochválila sa Veronika. Fotku nájdete v galérii.