10. júl. 2024 o 05:00
mj, Koktejl

Nočná mora Tamary Heribanovej: Osa ju bodla do oka! VIDEO, z ktorého vás strasie

Tak toto absolútne nečakala!

Celebrity
10. júl. 2024 o 05:00
Nočná mora Tamary Heribanovej: Osa ju bodla do oka! VIDEO, z ktorého vás strasie

Tak toto absolútne nečakala!

Leto so sebou okrem relaxu a krásnych slnečných dní prináša aj rôzne nástrahy. Napríklad bodavý hmyz, ktorý dokáže poriadne znepríjemniť život, dokonca ohroziť aj naše zdravie. Svoje o tom vie aj novinárka a spisovateľka Tamara Heribanová (39).

Keď vás osa bodne... do oka

Bodnutie osou nie je nič príjemné a zažil to z nás už asi každý. Ale keď vás taká osa uštipne do oka, môže sa to skončiť veľmi zle. To sa stalo aj Tamare, ktorá si užívala oddych v prírode. Dokonalý relax sa však v momente zmenil na nočnú moru, keď ju osa uštipla do oka.

O svojom hroznom zážitku napísala aj na Instagrame. „Osa v oku nie je nič príjemné. Ďakujem z celého srdca skvelým zdravotníkom na urgente v Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku, že ma vyšetrili a výrazne pomohli,“ píše Tamara. „ Neprešlo od včerajšieho stretu ani 24 hodín a viečko je v poriadku. Čo najmenej podobných letných zážitkov prajem,“ opísala svoj stav po bodnutí osou.

Sympatická tmavovláska pridala aj video z celého zážitku, kde môžeme vidieť aj jej cestu autom na urgent. Jej oko vyzerá naozaj hrozivo, našťastie, v nemocnici jej rýchlo pomohli.

Najskôr zlepšenie, potom...

Fanúšikovia v komentároch priali skoré uzdravenie a pridávali aj svoje zážitky s osími bodnutiami. „Uff, mňa do palca na ľavej ruke štipla osa a dlho sa to hojilo. Sa teším, že sa tvoje krásne oko z toho tak rýchlo dostalo,“ napísal Robert.

„Dnes cez deň to bolo super, takto na večer to opäť opuchá, už aj na druhej strane tváre. Ale nič nebolí," odpovedala Tamara.

„Ja som bola včera už odpuchnutá a tešila som sa, no dnes som sa zobudila a takmer celá tvár veľký opuch, obe strany. Snáď to prejde bez liekov,“ píše Tamara v rámci odpovede na jeden z ďalších komentárov a dodáva, že lieky síce má predpísané, ale veľmi sa jej do ich užívania nechce. Veríme, že následky bodnutia už sú v tejto chvíli zažehnané, opuch minulosťou a Tamare prajeme pohodové leto bez podobných zážitkov.