22. apr. 2024 o 04:00
Famous.cz, Koktejl

Toto by ste na ňu nepovedali: Kráľovná Alžbeta II. milovala, keď sa veci okolo nej kazili

placeholder
Apríl 2011: Alžbeta II. na základni Royal Air Force (RAF) vo waleskom Anglesey.
Zdroj: TASR/AP

Úprimne si to užívala.

Zahraničné promi
22. apr. 2024 o 04:00
Toto by ste na ňu nepovedali: Kráľovná Alžbeta II. milovala, keď sa veci okolo nej kazili

Úprimne si to užívala.

Samantha Cohen pôsobila 17 rokov ako tlačová tajomníčka kráľovnej Alžbety II., ktorá zomrela v septembri 2022. Najdlhšie vládnuca hlava Spojeného kráľovstva údajne milovala, keď sa veci nepodarili a doslova kazili, pretože to okorenilo jej život, ktorý bol postavený na snahe o dokonalosť všetkých okolo nej.

„Kráľovná nemala žiadne ego, bola taká spokojná sama so sebou, a napriek tomu milovala, keď sa veci kazili,“ povedal Cohen v rozhovore pre austrálsky Herald Sun. Alžbeta II. milovala, keď nemusela krájať torty alebo odhaľovať pamätnú tabuľu. A keď musela a nedopadlo to dobre, úprimne si to užívala.

Bývalá asistentka sa denne rozprávala s kráľovnou a takmer desať rokov mala na Windsorskom zámku vlastnú spálňu. V roku 2018 pracovala na žiadosť kráľovnej ako súkromná sekretárka vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu.

Svoju pozíciu opustila po tom, čo sa k nej správali kruto a pretože zistila, že práca s Meghan a Harrym jej pripadá ako práca s tínedžermi. Cohen teraz pracuje ako personálna šéfka globálneho generálneho riaditeľa ťažobného gigantu Rio Tinto.