03. apr. 2024 o 08:00
jž, Koktejl

Šokujúca správa: Pri nehode zomrel známy herec († 27)

placeholder
Vo veku 27 rokov zomrel britsko-americký herec Chance Perdomo. (ilustračné foto).
Zdroj: iStock

Podrobnosti o mieste a dátume úmrtia nie sú známe.

Zahraničné promi
03. apr. 2024 o 08:00
Šokujúca správa: Pri nehode zomrel známy herec († 27)

Podrobnosti o mieste a dátume úmrtia nie sú známe.

Britsko-americký herec Chance Perdomo, ktorý účinkoval v televíznych seriáloch Chilling Adventures of Sabrina, Gen V alebo After zomrel pri nehode na motorke. Mal len 27 rokov. Nikto iný nebol účastníkom nehody, uviedli jeho zástupcovia vo vyhlásení. Žiadne podrobnosti o mieste alebo dátume nehody neuviedli, informuje portál The Guardian.

"Jeho vášeň pre umenie a neukojiteľnú chuť do života pociťovali všetci, ktorí ho poznali, a jeho srdečnosť bude pokračovať v tých, ktorých mal najradšej. Prosíme o rešpektovanie želania rodiny o súkromie, ktorá smúti nad stratou svojho milovaného syna a brata," uvádza sa vo vyhlásení jeho zástupcov.

Perdomo si naposledy zahral vo filme Gen V, spinoffe superhrdinskej parodickej drámy The Boys, a stvárnil jednu z hlavných úloh: Andreho Andersona, študenta, ktorý dokáže používať magnetické sily na manipuláciu s okolitým svetom. Prvá sezóna bola hitom u kritikov. Výroba druhej série, ktorá sa mala začať natáčať v apríli, sa po Perdomovej smrti odložila na neurčito.

"Nedokážeme to celkom pochopiť. Pre tých z nás, ktorí sme ho poznali a pracovali s ním, bol Chance vždy očarujúci a usmievavý, nadšený živel, neuveriteľne talentovaný umelec a viac než čokoľvek iné, veľmi milý a príjemný človek. Dokonca ani písať o ňom v minulom čase nemá zmysel. Je nám veľmi ľúto Chanceovej rodiny a smútime nad stratou nášho priateľa a kolegu. Objímte dnes večer svojich blízkych," napísali producenti Gen V vo vyhlásení, ktoré zdieľali na sociálnej sieti.