29. okt. 2022 o 13:00
mob, Koktejl

Hrozné poníženie slovenskej herečky: Bleskový rozchod s bohatým Grékom!

placeholder
Slovenská herečka Daniela Šinkorová.
Zdroj: instagram/sinkord_official

Po pár dňoch zistila, že pre ňu nie je ten pravý.

Zahraničné promi
29. okt. 2022 o 13:00
Hrozné poníženie slovenskej herečky: Bleskový rozchod s bohatým Grékom!

Po pár dňoch zistila, že pre ňu nie je ten pravý.

Slovenská herečka Daniela Šinkorová (49), ktorá dlhodobo žije v Česku, je od roku 2015 manželkou podnikateľa Ladislava Poláka. O svojich známostiach z minulosti sa rozhovorila v novej relácii Miloša Pokorného (58) a neboli práve najlepšie.

Daniela musí mať v sebe aj trochu talianskej nátury, pretože prezradila, že zažila aj problematické partnerské chvíle, keď vzduchom lietali taniere či iný riad. Podľa nej niekedy treba dať priechod emóciám, no aj ona má hranice, ktoré keď sa prekročia, je koniec.

Vzťah, ktorý sa skončil po 10-dňoch, mala s gréckym študentom. Ten pochádzal z bohatej rodiny a Danielu mal iba na okrasu. „Pohyboval sa v najvyššej spoločnosti, všade ma pozýval a chcel, aby som ho prezentovala,“ zaspomínala herečka v programe Jednou si dole, jednou na hoře.

„Raz som si dovolila prísť do klubu, kde sa očakávalo, že budem mať večernú róbu a ja som prišla udychčaná rovno z práce a mala som proste šaty a tenisky. Začal na mňa kričať, že mu robím hanbu, a že takto sa žiadna žena nespráva,” opisuje situáciu, ktorá viedla k okamžitému rozchodu.