20. nov. 2023 o 05:30
žani, Koktejl

Desivé prebudenie ťažko chorého Marcela Nemca: Odokryl som sa a všade krv!

placeholder
Marcel Nemec podrobne dokumentuje svoje dni a noci v nemocnici.
Zdroj: Instagram/nemecmarcel

Napriek prekážkam vidí svetlo na konci tunela.

Domáce promi
20. nov. 2023 o 05:30
Desivé prebudenie ťažko chorého Marcela Nemca: Odokryl som sa a všade krv!

Napriek prekážkam vidí svetlo na konci tunela.

Marcel Nemec (52) zvádza náročný boj s rakovinou. Zdravotný stav usmievavého umelca sa zhoršil a nielenže mu našli ďalších "votrelcov", ako ich sám nazýva, ale dokonca sa začali zväčšovať. Nemec skončil v nemocnici, kde pred pár dňami podstúpil neplánovanú operáciu.

Z ARO ho už presunuli, čo herec považuje za obrovský posun a úspech. Odkedy skončil na lôžku, denne dokumentuje, ako sa cíti a čo sa s ním deje. Fanúšikovia mu cez komentáre a správy posielajú silu na boj s pliagou a Nemec je im za to nesmierne vďačný. V jednom z posledných príspevkov opísal situáciu, v ktorej mu nebolo všetko jedno.

"Počas noci sa nič mimoriadne nestalo. Teda až na to, že mi povolil jeden steh a zobudil som sa, že mám pod perinou mokro. Odokryl som sa a všade krv. Do toho mi bolo treba aj na wecko. Nakoniec to nebolo vôbec nič vážne, aj keď som sa (po pravde) zľakol," podelil sa otvorene s instasvetom. Napriek zdravotným komplikáciám sa nevzdáva a na jeho tvári naďalej žiari úsmev.

V nedeľu ráno sa už pochválil dobrými správami. "Od včera mám o jednu trubičku z tela zakončenú "kabelkou" menej. To je taká úľava, zároveň je to ďalší z krokov vedúcich k vystrábeniu sa! A isto neušlo vašej pozornosti, že sú to prvé fotky po operácie, kde stojím na vlastných nohách. Som tak šťastný a vďačný aj za vašu podporu, moji milí," tešil sa Nemec, ktorý neustále verejne ďakuje ľuďom a aj zdravotníckemu personálu nemocnice.

Svoje dojatie a pocity nedokáže ani slovami vyjadriť. "Čistá láska. A ešte čosi, obrovská vďaka sestrienkam, mojim anjelikom z chirurgického oddelenia. Mnohé si ma pamätajú z ostatného razu a náš "vzťah" sa iba prehĺbil. Mám vás rád dievčatá, ďakujem a verte, že na vás (na vaše dobré srdcia) nikdy nezabudnem," nezabudol dodať v závere.