12. jún. 2024 o 05:00
jž, Koktejl

Manželka Attilu Végha tesne pred dôležitým zápasom: Krásna Natália predávala v stánku suveníry!

placeholder
Attila Végh a jeho manželka Natália Végh.
Zdroj: instagram.com/natalindri

Zápas storočia nedopadol podľa jeho predstáv.

Domáce promi
12. jún. 2024 o 05:00
Manželka Attilu Végha tesne pred dôležitým zápasom: Krásna Natália predávala v stánku suveníry!

Zápas storočia nedopadol podľa jeho predstáv.

Zápasník Attila Végh (38) sa v sobotu, 8. júna, postavil proti Karlosovi Vémolovi (38) na odvete storočia. Zápasníkov prišli podporiť aj ich polovičky a zatiaľ čo Karlosova manželka Lela (35) povzbudzovala vo vlastnoručne vyzdobenej bunde, Attilova manželka Natália zápas takmer ani nevidela, píše portál Šport24.sk.

V prvom zápase, ktorý sa uskutočnil v novembri 2019 zvíťazil Attila hneď v prvom kole, teraz sa karty obrátili a titul v poloťažkej váhe obhájil Karlos. Attila po prehre uznal svojho súpera. „V prvom rade gratulujem Karlosovi. Nech si užije výhru. Presne viem, čo prežíva a zaslúži si to. Bol pripravený lepšie ako ja. Do zápasu som išiel s tým, že som mal síce 5-ročnú pauzu, ale vôbec som to necítil. Spravil som všetko, čo sa dalo,“ povedal na tlačovej konferencii.

Attilova manželka Natália priletela do Prahy spoločne s kamarátkou Nikol. Zatiaľ čo Lela nezostala svojej povesti nič dlžná a na turnaji predviedla svoju postavu v obtiahnutých trblietavých ružových šatách s rifľovou bundou, na ktorú si vlastnoručne napísala Karlosov typický pokrik "Lvi žerou první,", Natália zvolila pohodlný ležérny outfit. A kým si Lela užívala celý turnaj z pohodlia VIP zóny, Natália ešte niekoľko chvíľ pred zápasom jej manžela bola v stánku so suvenírmi, ktoré predávala fanúšikom.