10. júl. 2024 o 13:00
krsk, Koktejl

Toto nemal nikto vedieť: Šokujúce slová Kollárovej exmilenky Ferusovej: Vozila sa v štátnej limuzíne?!

placeholder
Ema Ferusová v minulosti obvinila Borisa Kollára, že ju poslal dvakrát na potrat.
Zdroj: TASR, Reprofoto/youtube

Prezradila aj to, čo nemala?

Domáce promi
10. júl. 2024 o 13:00
Toto nemal nikto vedieť: Šokujúce slová Kollárovej exmilenky Ferusovej: Vozila sa v štátnej limuzíne?!

Prezradila aj to, čo nemala?

Mladá dcéra bossa nitrianskeho podsvetia Ema Ferusová prekvapila pred voľbami slovami o Borisovi Kollárovi. So šéfom Sme rodina mala dvakrát otehotnieť a podľa jej slov z donútenia podstúpiť potraty. Ferusová sa v týchto dňoch objavila v podcaste speváka menom David Key a prezradila veci, ktoré nik nečakal. Ukážku zverejnil na Instagrame.

Politik Kollár v minulosti potvrdil, že mali vzťah, no všetko ostatné rázne poprel. Po tom, čo Slovenskom otriasla Emina spoveď a povedala všetko, čo ju ťažilo, prestala sa venovať kauze, ktorá ju spájala s Kollárom. Až doteraz.

"Niekedy si sa vozil v štátnej limuzíne? Pretože ja som nevedela, že to sú vlastne tajní policajti," vyrukovala hneď v úvode videa, ktoré nájdete na konci článku. Spevák len s údivom a bez slov pozeral. Jedna kauza s limuzínou tu už bola, keď havarovala a boli v nej Kollár a bývalá miss Fabušová.

"A ja som ich pozvala na cesnačku v chlebe, ktorú robím úžasnú. Boli takí milí. Raz chcel, aby som s ním išla na večeru do jednej reštaurácie, kde chodia vplyvní ľudia. Samozrejme, bola by tam nejaká tá fotečka, že mafiánova dcéra s predsedom parlamentu. Bývalým. Pre jeho dobro som povedala, že ja zostanem radšej v aute. S tými chalanmi som kecala, vôbec som netušila, že to sú tajní," dodala a David mal čo robiť, aby to vo vlastnom podcaste predýchal.

Kauza pred voľbami

Vo videách na sociálnych sieťach Ferusová hovorila o tom, že ju mal politik Boris Kollár poslať dvakrát na potrat. Kollár to poprel a Ferusovú obvinil z prípravy antikampane pred voľbami. Víťazom parlamentných volieb sa nakoniec stal Smer-SD. Nasledovalo Progresívne Slovensko a Hlas-SD.

Do parlamentných lavíc sa dostali aj koalícia OĽANO a priatelia - teraz už Slovensko, Kresťanská únia a Za ľudí, a tiež KDH, SaS a SNS. Kollárova strana sa do parlamentu vôbec nedostala.