19. sep. 2023 o 06:00
krsk, Koktejl

Synček Adely a Viktora Vinczeovcov sa objavil v Markíze! Prvé kroky v šoubiznise

placeholder
Adela a Viktor Vinczeovci.
Zdroj: instagram/viktorvincze

Moderátorská dvojica prežíva šťastné obdobie.

Domáce promi
19. sep. 2023 o 06:00
Synček Adely a Viktora Vinczeovcov sa objavil v Markíze! Prvé kroky v šoubiznise

Moderátorská dvojica prežíva šťastné obdobie.

Po tom, čo Adele (42) a Viktorovi (32) Vinczeovcom vlani pred Vianocami zverili úrady chlapčeka, ktorého si chcú adoptovať, sa život dvojice zmenil. S maličkým strávili prvé sviatky, leto aj spoločné dovolenky, dokonca ho zobrali do tábora Detský Babylon na strednom Slovensku.

Jeseň priniesla nové projekty, v ktorých sa objavia aj známi rodičia. Svojmu synčekovi už stihli ukázať aj pozadie šoubiznisu, informuje Šarm. Adela sa stala súčasťou zábavnej relácie Možné je všetko! a synčeka si brala aj na nakrúcanie. Pozadu neostal ani Viktor a maličkého zoznámil so zamestnancami Markízy v Záhorskej Bystrici. Navštívil tak aj televízne štúdio, odkiaľ sa vysielajú Televízne noviny s jeho ockom.

„Áno, bol tu,“ potvrdil to Viktor Šarmu. „Malého prirodzene zoznamujeme s našim pracovným prostredím. Nie však preto, aby poznal televízny svet, ale v rámci bežnej a potrebnej zmeny prost­redia, ktorá je dôležitá pre každé dieťa,“ vysvetlil moderátor a spomenul, čo ho najviac zaujalo. „Zatiaľ sme si všimli, že ho bavia predovšetkým technické a svetelné podnety,“ dodal pobavene Vincze. Jeho synček je aktívny a zvedavý, a tak si okamžite získal všetkých naokolo.