04. mar. 2024 o 19:00
NK, Koktejl

Annie má najväčšie prirodzené prsia na svete: Ľudia na ňu zízajú, má aj vlastnú ochranku!

placeholder
Annie Hawkins-Turner
Zdroj: twitter.com/ariosmar_

Vzhľad dvojnásobnej mamičky šokuje ľudí.

Zaujímavosti
04. mar. 2024 o 19:00
Annie má najväčšie prirodzené prsia na svete: Ľudia na ňu zízajú, má aj vlastnú ochranku!

Vzhľad dvojnásobnej mamičky šokuje ľudí.

Annie Hawkins-Turner v bikinách v priebehu niekoľkých sekúnd priláka dav ľudí - mnohí jednoducho zízajú, iní sú ohromení, zatiaľ čo ostatní jednoducho nemôžu uveriť vlastným očiam, informoval The Sun.

"Mám takmer 70 rokov a najväčšie prirodzené prsia na svete. Zatiaľ čo niektoré ženy by ich možno chceli zakryť, ja svoj 107ZZZ hrudník rada ukazujem. Koniec koncov, zarobili mi veľmi slušné živobytie," povedala 65-ročná Annie v exkluzívnom rozhovore pre Fabulous.

Annie, modelka pod menom Norma Stitz, povedala, že ľudia sú jej prsiami fascinovaní. Každé z nich váži takmer 30 kíl, čo sa môže rovnať váhe päťročného dieťaťa. Teraz oslavuje 30 rokov celosvetovej slávy a tvrdí, že by si prsia nikdy nenechala zmenšiť.

"Moje prsia zaplatili dva domy, vzdelanie mojich detí a úžasné dovolenky. Sú požehnaním, nie prekliatím, a svoje ‚dievčatá‘ budem ukazovať aj v 95 rokoch." Ale zatiaľ čo Annie je hrdá na to, že môže ukázať svoje prednosti, nie každý je z nich taký nadšený.

"Neustále ma zahanbujú ženy, ktoré sú šokované mojimi prsiami. Ale ja si ich nevšímam, blížim sa k sedemdesiatke a nikdy som sa necítila tak sebavedomá a sexi ako teraz," prezradila. Annie si v roku 1999 vďaka svojim prirodzeným prednostiam vyslúžila zápis do Guinnessovej knihy rekordov, keď boli jej prsia oficiálne vyhlásené za najväčšie prirodzené prsia na svete.

"Potom sa môj biznis s prsiami prudko rozbehol, mám fanúšikov po celom svete," hovorí Annie, ktorá je mamou 33-ročnej poisťovacej maklérky Clary a 36-ročného manažéra skladu Dariusa. Jej alias Norma Stitz vymyslel jej manžel a ona mu vďačí za svoj úspech.

"Nebyť môjho manžela, ktorý ma povzbudzoval, aby som svoje prsia premenila na podnikanie, nevytvorila by som miliónový biznis," povedala. Annie sa začali prsia vyvíjať v piatich rokoch, v deviatich už mali veľkosť 36D a zlomyseľní spolužiaci ju prezývali "veľrybie prsia".

"Keď som bola tínedžerka, bojovala som s tým, že mi prsia stále rastú. Diagnostikovali mi gigantomastiu, čo je ochorenie, ktoré zahŕňa pomalý, postupný rast prsného tkaniva, a preto mi prsia rastú aj dnes."

Annie Hawkins-Turner
Annie Hawkins-Turner
Zdroj: Profimedia

Gigantomastia je neuveriteľne zriedkavá a jej presná príčina nie je známa. Predpokladá sa, že úlohu zohráva genetika a zvýšená citlivosť na ženské hormóny, ako je prolaktín alebo estrogén. U niektorých žien sa vyskytuje spontánne bez zjavnej príčiny.

"Keď som mala dvanásť rokov, pozývali ma na rande dvadsaťroční muži, ktorí si mysleli, že mám dvadsať, kvôli mojim prsiam. V šestnástich som začala randiť, ale nikdy som nevedela, či ma chcú pre mňa alebo pre moje prsia," zdôverila sa Annie.

V roku 1991 sa zoznámila so svojím manželom, bývalým dôstojníkom letectva Allenom Turnerom, ktorý mal vtedy 53 rokov.

"Čakala som s deťmi na autobusovej zastávke a on zastavil a ponúkol mi odvoz. Ukázalo sa, že je mojou životnou láskou. Šokovalo ma, že Allen miluje veľké ženy a moje prsia považuje za nádherné. Zdvihol mi sebavedomie a neustále mi opakoval, že som krásna," opísala. Dvojica sa vzala v auguste 1997 a Allan povzbudil Annie, aby poslala svoje fotografie do špecializovaného časopisu.

"Bol to časopis, v ktorom vystupovali biele ženy s veľkými prsiami, a ja som bola prvá černoška, ktorá sa tam objavila, čím som prekonala ďalší rekord."

Annie si založila webovú stránku a v prvom roku zarobila 20 000 libier, pričom od mužov vyberala poplatky za prístup k jej fotkám. V priebehu niekoľkých mesiacov mala viac ako milión odberateľov a teraz má dokonca kvôli prsiam ochranku, keď vystupuje na verejnosti.

Jej manžel Allen zomrel na rakovinu pľúc v roku 2003, ale nie skôr, ako mu Annie sľúbila, že bude pokračovať vo svojom podnikaní. Urobila tak napriek tomu, že ju lekári nabádali, aby v záujme svojho zdravia zvážila zmenšenie pŕs.

"Prsia mi rastú rok čo rok a môj lekár mi každý rok hovorí, že by som si mala dať zmenšiť prsia, ale ja to odmietam. Nechcem si zahrávať s prírodou. Ako mi prsia rástli, svaly na chrbte sa vyvíjali a podporovali ich. Sú mojou súčasťou a nikto ma nepresvedčí, aby som sa ich zbavila," vysvetlila.

Hoci je Annie na svoje prednosti nesmierne hrdá, stále čelí každodenným výzvam. Vo svojom aute má špeciálnu autosedačku a bezpečnostný pás, pretože jej prsia sú príliš veľké. Keď šoféruje, sedadlo si posúva úplne dozadu. Prsia jej dokonca sťažujú tlačenie nákupného vozíka. Po schodoch môže chodiť len bokom, pretože jej prsia sú také veľké, že sa môže prevrátiť. Nevidí cez nich na topánky a vždy musí jeden prsník odstrčiť, aby sa mohla obuť.

Nie je prekvapením, že Annie podprsenky nekupuje len tak v hocijakom obchode.

"V roku 2012 som si nechala navrhnúť dve podprsenky. Vyrobil ich na zákazku newyorský odborník na podprsenky a ich výroba trvala šesť mesiacov. Ale nosím ich len pri špeciálnych príležitostiach. Inak nosím tielko a chodím bez podprsenky," vysvetlila.

Napriek všetkým nepríjemnostiam je Annie nesmierne vďačná za svoje dary od Boha.

"Nemám hypotéku ani po tom, čo som si v roku 2020 kúpila nový trojizbový dom za 235 000 libier späť v mojom starom rodnom meste a prerábam ho. Nikdy by ma ani vo sne nenapadlo, že dosiahnem všetko to, čo sa mi podarilo, a to len vďaka mojim dievčatám," dodala.