30. okt. 2022 o 05:30
žani, Koktejl

Petra Polnišová o vážnej chorobe: Dramatický telefonát uprostred noci!

placeholder
Herečka má zvláštnu záľubu.
Zdroj: Reprofoto/Trochu inak s Adelou

Toto ste o herečke netušili.

Domáce promi
30. okt. 2022 o 05:30
Petra Polnišová o vážnej chorobe: Dramatický telefonát uprostred noci!

Toto ste o herečke netušili.

Petra Polnišová (46) už dlhé roky baví divákov či už na televíznych obrazovkách, alebo vo filmoch. Všade, kde sa objaví, je o zábavu a smiech postarané. Inak to nebolo ani v šou Adely Vinczeovej Trochu inak s Adelou. Kvôli fascinujúcemu záujmu herečky jej ľudia pokojne volajú aj uprostred noci.

Moderátorka o Petre prezradila, že miluje históriu a veľmi rada sa tiež zaoberá chorobami. Jej "obľúbená" choroba je aktuálne hyperfunkcia štítnej žľazy, nakoľko sa s ňou po covide mala možnosť stretnúť. Okrem reálnych chorôb má rada aj tie nereálne, čo s radosťou využíva jej okolie.

"Mnoho mojich kamarátov a kamarátok mi volá. Keď mi niekto zavolá o dvanástej v noci, že teda určite mám rakovinu alebo nejakú ťažkú chorobu, tak ja okamžite riešim príznaky. Som taký poradný hlas, ale úplný amatér," prezradila zaujímavý detail zo súkromia.

Nechápe síce, prečo jej ľudia v tomto ohľade veria, no o chorobách sa rozpráva mimoriadne rada. Možno aj to je dôvod, prečo má Petra blízko k ájurvéde systém prírodného liečenia pochádzajúceho zo starobylej Indie, pozn.red.). Adela prezradila, že boli spolu aj na takomto pobyte. "Bol to jeden z najsmiešnejších zážitkov môjho života a jeden z najmastnejších," zabrdla do témy, ktorou rozosmiala Polnišovú. Viac však v relácii neprezradili.