29. okt. 2022 o 16:00
mob, Koktejl

Bizarný dôvod Balúchovej napichaných pier: Zostávala som celá krvavá!

placeholder
Bývalá účastníčka SuperStar Barbora Balúchová.
Zdroj: Instagram/barborabaluchovaofficial

K podobným procedúram inšpirovala mnoho žien.

Domáce promi
29. okt. 2022 o 16:00
Bizarný dôvod Balúchovej napichaných pier: Zostávala som celá krvavá!

K podobným procedúram inšpirovala mnoho žien.

Slovenská speváčka a moderátorka Barbora Balúchová (34) sa nikdy netajila tým, že podstúpila niekoľko zlepšovacích zákrokov a nehanbí sa o nich hovoriť. V rozhovore pre Šarm dokonca uviedla, že vždy, keď na svojej sociálnej sieti zverejní niečo v tomto duchu, ju ženy zasypú otázkami a prosbami o rady.

„Ženy chcú vyzerať prirodzene napriek tomu, že sa nejakým spôsobom vylepšia. Veľa z nich to dokonca robí tak, aby to nezistil ich manžel. Spoločnosť spravila z plastík jeden veľký extrém, a pritom mnohé ženy chodia po svete upravené a ich polovičky si to ani nevšimli,“ povedala mamička jedného z Kollárových detí.

Svoje prvé vylepšenie podstúpila ako 22-ročná, keď si dala zväčšiť prsia a vtedy sa jej rodina bála, kam to až môže zájsť a či si časom nebude chcieť dať ešte väčšie. Našťastie to neprišlo a ostali aj po rokoch rovnaké. Veľa ľudí ju dokonca podozrievalo, že si dala v zahraničí upraviť aj tvár, to ale zásadne odmieta.

„Hovoria, že mám sekanú sánku, že som bola v zahraničí na zákroku, pri ktorom mi osekávali tvár, aby bola užšia. Toto naozaj nie, veď to znie hrozivo. Asi budem musieť naozaj niekde v starých albumoch nájsť fotku môjho deda, pretože som jeho verná kópia a uzučké tváre máme geneticky,“ hovorí Balúchová.

Napichané pery

Bývalá superstáristka sa netají ani tým, že si nechá pravidle pichať do pier kyselinu hyalurónovú, no nerobí to len z estetického dôvodu. „Od detstva som zápasila so suchými perami. Ono to znie ako hlúpy dôvod, veď keď máš suché pery, daj si balzam. Lenže ja som to mala také zlé, že sa mi na koncerte bežne stalo, že sa mi otvorila pera do mäsa a zostala som celá krvavá. Takže doktorka, keď si už so mnou nevedela dať rady, mi navrhla toto riešenie,“ vysvetľuje rodáčka z Malaciek a dodáva, že táto látka je výborná na hydratáciu.

Balúchová si pochvaľuje aj svoju kožnú lekárku, ktorá jej radí koľko si dať kyseliny do pier, aby ich potom nemala „kačacie“. Rovnako je to aj s botoxom, pretože nechce aby sa to nezmenilo na extrém. „Chcem, aby mi zostala mimika, nech aj syn vie, kedy sa naňho mračím, pretože niečo vyviedol,“ zakončila so smiechom.